Podglądamy Charlotte Rouge!

Podglądamy Charlotte Rouge
Zapowiedź kolekcji Charlotte Rouge

Najnowsza kolekcja Charlotte Rouge to czarno-biała mieszanka dla zmysłowej i niezależnej kobiety. Linia dostępna będzie od 22 marca
2013 roku.

Kolekcja marki Charlotte Rouge „Black & White – Charm & Fight” to przede wszystkim dzianinowe, uniwersalne sukienki maxi, które w doskonały sposób nadadzą się na stylizację dzienną i wieczorową. W asortymencie znajdą się także skórzane, dopasowane i seksowne kroje kobiecych ubrań. Wykonane z ekologicznej skóry kamizelki XXL, ołówkowe spódnice i spodnie z wysokim stanem to propozycja marki na wiosnę/lato 2013.

reklama

W tym sezonie Charlotte Rouge kontynuuje grę kryjących i transparentnych materiałów. W kolekcji nie zabraknie również charakterystycznych dla marki ozdobnych ćwieków.

Podglądamy Charlotte Rouge
Zapowiedź kolekcji Charlotte Rouge

„Black&White – Charm&Fight” z wdziękiem podkreśli silną i niezależną naturę każdej z nas – wspomina Natalia Kontraktewicz, projektantka marki Charlotte Rouge. Inspirację do powstania kolekcji stanowił, blog I don’t want realism. I want magic (www.porcelanowo.blogspot.com). Jego nazwa pojawi się w formie nadruków na bluzach i koszulkach, które projektantka przygotowała we współpracy z autorkami bloga. Mroczne fotografie, ilustracje i cytaty prezentowane na stronie świetnie współgrają z ideą kolekcji „Black&White – Charm&Fight”.

W kolejnym sezonie Charlotte Rouge wprowadza nowości – rozwiązania unisex. Wraz z premierą kolekcji, panowie będą mogli zakupić koszulki z limitowanej serii Charlotte Rouge I don’t want realism. I want magic!. Niedługo w asortymencie marki, dostępne będą również damskie, oryginalne torebki.

Charlotte Rouge trzyma nas w napięciu.

Marka zapowiada premierę kolekcji na 21. marca, a razem z nią szykuje wiele niespodzianek.