1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Kolor, streetwear i… dużo kieszeni, czyli najnowsza kolekcja marki Kubota

Kolor, streetwear i… dużo kieszeni, czyli najnowsza kolekcja marki Kubota

(Fot. Ł. Filak)
(Fot. Ł. Filak)
Marki Kubota chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy kojarzy kultowe klapki, które były hitem lat 90. W 2022 Kubota powraca z nową kolekcją – nie tylko butów, lecz także ubrań. Będzie kolorowo, streetwearowo i z dużą liczbą kieszeni.

Marka Kubota od 1994 roku jest stałym bywalcem polskiej mody. Od czasu reaktywacji w roku 2018 nie przestaje zaskakiwać i tak w 2022 roku przyszła pora na nową kolekcję #UNISEXBYKUBOTA. Oprócz klapków, które są synonimem brandu, znajdziemy tu bluzy, T-shirty oraz spodnie. Nie zabraknie też dodatków: stylowych bucket hatów czy nerek. Z kolei absolutną nowością są kurtki typu anorak. To kolekcja odważna, kolorowa i skupiona wokół mody ulicy.

(Fot. Ł. Filak) (Fot. Ł. Filak)

(Fot. Ł. Filak) (Fot. Ł. Filak)

Streerwear to miejski styl ubierania się – wygodny, funkcjonalny i pozwalający w dogodny sposób wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu. A manifestowanie siebie z nową kolekcją Kubota będzie bardzo proste.

Moda coraz bardziej kładzie nacisk na neutralność płciową, dlatego podstawą najnowszej kolekcji są wzory typu unisex i kieszenie, które choć tak praktyczne, często są pomijane w damskich krojach. Drogie panie, już nie musicie się martwić, gdzie schować telefon czy błyszczyk. Kubota myśli o wszystkim – tu funkcjonalność łączy się z brakiem ograniczeń w oversize’owych krojach o sportowym charakterze.

(Fot. Ł. Filak) (Fot. Ł. Filak)
(Fot. Ł. Filak) (Fot. Ł. Filak)

– Kubota od samego początku swojego istnienia przesuwa ustalone wcześniej granice, przełamuje status quo. Skupiliśmy się na tym aspekcie przy okazji kolekcji na rok 2022. Właśnie dlatego postawiliśmy na wzory typu unisex oraz kieszenie, będące elementem modowego równouprawnienia – komentuje Iwona Dąbrowska, dyrektorka kolekcji.

W coraz powszechniejszy trend mody neutralnej płciowo wpisują się także zastosowane w kolekcji kolory, od klasycznych czerni wraz z bielą i beżem, po mocny i wyrazisty pomarańcz z fioletem.

#UNISEXBYKUBOTA to jednak nie tylko styl i funkcjonalność, lecz także wysoka jakość wykonania. Ubrania są niezwykle przyjemne w dotyku dzięki mięsistej bawełnie.

Już zeszłoroczna kolekcja, która okazała się sukcesem, pokazała, że odzież Kubota to dobry kierunek dalszego rozwoju marki. Jak mówi Alina Sztoch, prezeska firmy: – W tym roku postawiliśmy na całkowicie nowe modele odzieży: kurtki anorak, spodnie dresowe i krótkie spodenki oraz nowe modele klapków: Rzep 2.0 Tech. Nie zabraknie też świeżych odsłon takich hitów sprzedaży, jak bluzy, bucket haty czy T-shirty.

(Fot. Ł. Filak) (Fot. Ł. Filak)

(Fot. Ł. Filak) (Fot. Ł. Filak)

Nowości w asortymencie marki Kubota znaleźć można w oficjalnym sklepie brandu pod adresem . Robicie zamówienie, wybieracie i płacicie w ciągu 30 dni – za pomocą BLIK-a, karty kredytowej bądź debetowej. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. A jeśli okaże się, że zamówiona rzecz nie do końca wam odpowiada, w łatwy sposób możecie dokonać zwrotu w aplikacji (wtedy opłacacie tylko to, co zatrzymacie). Funkcjonalne i wygodne – jak Kubota.

(Fot. Ł. Filak) (Fot. Ł. Filak)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze