1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Makijażowe Święto AFFECT: Wyjątkowe spotkanie talentu, pasji i profesjonalizmu

Makijażowe Święto AFFECT: Wyjątkowe spotkanie talentu, pasji i profesjonalizmu

Fot. materiały partnera
Fot. materiały partnera
W miniony weekend miłośnicy makijażu zgromadzili się na wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym przez markę AFFECT, w pięknej przestrzeni Beauty Hall Elektrowni Powiśle. Uroczysta gala łączyła w sobie premierę najnowszego produktu marki oraz emocjonujące rozdanie nagród II edycji konkursu makijażowego Best Make Up AFFECT Awards.

Atmosfera tego niezwykłego spotkania była nasycona nie tylko oczekiwaniem na ekscytującą premierę, ale przede wszystkim energią i talentem zgromadzonych gości. Przeniknięci pasją dla piękna uczestnicy mieli przyjemność wziąć udział w ekscytującym otwarciu wieczoru, premierze palety cieni do oczu "Day to Night" - stworzonej we współpracy z utalentowaną wizażystką i content creatorką– Moniką Wyrzykowską @RudaMaluje – zwyciężczynią pierwszej konkursu w kategorii Creative Star. Paleta "Day to Night" zainspirowana najnowszymi trendami, z pewnością podbije serca miłośniczek makijażu, łącząc w sobie subtelność odcieni nude z ekstrawagancją błyszczących tonów. Najbardziej wyczekiwanym momentem wieczoru było ogłoszenie zwycięzców konkursu. Kategoria "Creative Star" dostarczyła niezwykłych wrażeń wizualnych, prezentując artystyczne podejście do makijażu w kreatywnych rolkach, natomiast kategoria "Make Up Master" ukazała precyzję i profesjonalizm wizażystów, którzy sprawiają, że każda twarz staje się płótnem dla ich niezwykłych umiejętności.

Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Zwyciężczynie zostały nagrodzone za swoje wyjątkowe talenty, a ich prace stały się inspiracją dla całej społeczności makijażowej. Premiera produktu oraz rozdanie nagród tworzyły wyjątkowy balans między innowacją a uznaniem już istniejących talentów.

Całość wydarzenia była okazją do skoncentrowania się na pięknie, pasji i kreatywności w makijażu. Teraz, z niecierpliwością czekamy na kolejne innowacyjne produkty oraz utalentowane artystki i artystów, którzy w następnej edycji konkursu pokażą, że makijaż jest nie tylko środkiem do podkreślania piękna, ale prawdziwą sztuką wyrażania siebie.

Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Best Make Up AFFECT Awards

Kategoria Make Up Master: I miejsce: Iwona Grabowska
Wyróżnienie: Anna Petrów
Nagroda publiczności: Magdalena Bibak
Kategoria Creative Star: I miejsce: Edyta Zdonek
Nagroda publiczności: Joanna Domian-Kozioł

Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze