Wygraj perfumy Sacrum Synesis!

Zapach zmysłowy, otulający i unisex - Sacrum
Materiały prasowe

Sacrum to zapach wyjątkowy: kobiecy, zmysłowy, otulający… Woń kadzidła, róży damasceńskiej, wanilii, cynamonu i drzewa sandałowego zamknięta w unikatowych flakonach ozdobionych krzemieniem pasiastym może być Twoja. Wystarczy wziąć udział w naszym wyjątkowym konkursie.
Sacrum to autentyczne przeżywanie własnej osobowości w sferze duchowej i zmysłowej.

Te niezwykłe perfumy są symbolem rozkoszowania się nastrojową rozmową na tematy nieprzypadkowe i niebłahe. To wonne dopełnienie dnia, w którym chcemy poczuć się uduchowieni oraz zmysłowi i pociągający.

Jeżeli chcesz otulić się zapachem urzekającym kadzidłem, słodkim zapachem róży damasceńskiej, paczuli, wanilii, orientalnym cynamonem i drzewem sandałowym oraz zmysłowa wonią anyżku, żywicy i goździków weź udział w naszym wyjątkowym konkursie. Do wygrania są 3 flakony perfum Sacrum ufundowanych przez markę Synesis.

Jak wygrać? Napisz nam w 3 zdaniach czym dla ciebie jest Sacrum? 3 najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi zostaną nagrodzone flakonami perfum Sacrum. Odpowiedzi należy wysyłać na konkurs.portal@zwierciadlo.pl .

Konkurs trwa od 16.11 do 5.12 do 23.59

Regulamin konkursu

Poznaj zapach Sacrum

Sacrum jest niszowe, ale nie zmanierowane. Mocne, ale nie krzykliwe. Bardzo indywidualne. Przenosi w rejony na co dzień niedostępne. Długo pozostaje i na skórze, i w pamięci. Jednak to, co czyni Sacrum zjawiskiem w świecie perfumiarstwa, to siła, z jaką wzbudza zmysłowe podniecenie wśród owianych tym zapachem. Po prostu. Dla Pań i Panów.

Każda butelka jest unikatowa, ponieważ korek jest zdobiony ręcznie czarnym onyksem pasiastym – nie ma 2 takich samych onyksów na świecie.

Grupa zapachowa: Orientalna – Ambrowa
Nuta głowy: Anyżek, Goździk, Cynamon
Nuta serca: Kadzidło, Paczuli, Róza damascenska
Nuta bazowa: Żywica, Wanilia, Drzewo sandałowe

www.synesis.pl