Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Zapach zmysłowy, otulający i unisex - Sacrum
Materiały prasowe
16 listopada 2012 in Konkursy, Moda i uroda by redakcja

Wygraj perfumy Sacrum Synesis!

Sacrum to zapach wyjątkowy: kobiecy, zmysłowy, otulający... Woń kadzidła, róży damasceńskiej, wanilii, cynamonu i drzewa sandałowego zamknięta w unikatowych flakonach ozdobionych krzemieniem pasiastym może być Twoja. Wystarczy wziąć udział w naszym wyjątkowym konkursie.

Sacrum to autentyczne przeżywanie własnej osobowości w sferze duchowej i zmysłowej.

Te niezwykłe perfumy są symbolem rozkoszowania się nastrojową rozmową na tematy nieprzypadkowe i niebłahe. To wonne dopełnienie dnia, w którym chcemy poczuć się uduchowieni oraz zmysłowi i pociągający.

Jeżeli chcesz otulić się zapachem urzekającym kadzidłem, słodkim zapachem róży damasceńskiej, paczuli, wanilii, orientalnym cynamonem i drzewem sandałowym oraz zmysłowa wonią anyżku, żywicy i goździków weź udział w naszym wyjątkowym konkursie. Do wygrania są 3 flakony perfum Sacrum ufundowanych przez markę Synesis.

Jak wygrać? Napisz nam w 3 zdaniach czym dla ciebie jest Sacrum? 3 najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi zostaną nagrodzone flakonami perfum Sacrum. Odpowiedzi należy wysyłać na konkurs.portal@zwierciadlo.pl .

Konkurs trwa od 16.11 do 5.12 do 23.59

Regulamin konkursu

Poznaj zapach Sacrum

Sacrum jest niszowe, ale nie zmanierowane. Mocne, ale nie krzykliwe. Bardzo indywidualne. Przenosi w rejony na co dzień niedostępne. Długo pozostaje i na skórze, i w pamięci. Jednak to, co czyni Sacrum zjawiskiem w świecie perfumiarstwa, to siła, z jaką wzbudza zmysłowe podniecenie wśród owianych tym zapachem. Po prostu. Dla Pań i Panów.

Każda butelka jest unikatowa, ponieważ korek jest zdobiony ręcznie czarnym onyksem pasiastym – nie ma 2 takich samych onyksów na świecie.

Grupa zapachowa: Orientalna – Ambrowa
Nuta głowy: Anyżek, Goździk, Cynamon
Nuta serca: Kadzidło, Paczuli, Róza damascenska
Nuta bazowa: Żywica, Wanilia, Drzewo sandałowe

www.synesis.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI