fbpx

Terry Richardson dla Valentino

Terry Richardson dla Valentino
fot. materiały prasowe

Terry Richardson to jeden z najważniejszych, ale też najbardziej kontrowersyjnych współczesnych fotografów mody. Jego zdjęcia niemalże zawsze budzą niezwykle skrajne emocje. Tym razem Terry wcielił się w rolę modela dla jesienno-zimowej kampanii Domu Mody Valentino.
A dokładniej rzecz ujmując: w jesienno – zimowej kampanii akcesoriów Valentino, możemy podziwiać wytatuowane przedramiona Terriego Richardson. Cały projekt składa się z 4 zdjęć, na których zostały zaprezentowane czerwona kopertówka, czarna torba oraz szpilki, także w kolorach czerwonym i czarnym.

Kolekcja akcesoriów autorstwa Pierpaola Piccioli i Marii Grazii Chiuri dla Valentino łączy w sobie klasyczną elegancję, z której słynęły projekty włoskiego mistrza krawiectwa, z rockową drapieżnością i kobiecą zmysłowością. Te luksusowe przedmioty pożądania wykonane zostały z najwyższej jakości skóry i ozdobione są ćwiekami.

Kampania sama budzi ogromne emocje – nie tylko z powodu udziału w niej samego Terriego Richarsona, ale też z powodu niezwykłej wręcz prostoty przedstawienia: Oto on, fotograf pokazuje nam owoce wielkiego krawiectwa.