fbpx

Sposoby na romantyczny związek

romantyczny związek
123rf.com

Walentynki są tylko raz w roku, ale przecież nie chcemy otrzymywać dowodów miłości tylko wtedy. Jak sprawić by twój związek był romantyczny codziennie?
Oto kilka sprawdzonych sposobów:

  • zadbaj o sypialnię.Czas skończyć z walającymi się wokół łóżka i pod nim skarpetkami, z rozrzuconymi gazetami sprzed kilku tygodni, ubraniem, która od kilku dni wisi na krześle. Sprzątamy w sypialni i dbamy o nią, to w końcu nasz intymny buduar.
  • zainwestuj w sypialniany klimat. Postaw wazon ze świeżymi kwiatami na półce, zmień pościel na wiosenną, włóż po poduszki zapachowe poduszeczki, zmień zasłonki.
  • zrób mu miejsce w łazience. Czy na pewno twoje dawno przeterminowane lub nieużywane kosmetyki nie zagracają niepotrzebnie łazienkowych półek? Może czas pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i zrobić trochę miejsca na jego szczoteczkę do zębów?
  • zaglądamy do komody z bielizną. Co tam znajdziemy? Może czas na porządki i tutaj? Ile masz par fig czy pończoch, które od dawna leżą nieużywane, i wcale nie czekają na lepsze czasy? Kiedy ostatni raz założyłaś tzw. kryzysowe majtki? Kobieta w seksownej (ale też wygodnej) bieliźnie czuje się o niebo lepiej niż w sprawnych figach i wymiętym biustonoszu. Zamiast 5 sztuk majtek pamiętających czasy marszałka Piłsudskiego, lepiej mieć jedną, ale ładną. Postaw na jakość, nie na ilość.
  • myślisz o romantycznym weekendzie poza miastem, albo atrakcyjnym wieczorze w tygodniu tylko z twoim ukochanym? Nie zaczynaj planowania jednego czy drugiego w dniu, w którym chciałabyś zacząć swoją romantyczną przygodę. Takie rzeczy planuje się z wyprzedzeniem – sprawdza, czy są wolne pokoje w wymarzonym hotelu, rezerwuje się stolik w restauracji. Można być bałaganiarzem w domu, ale nie ma sensu być zostawiającym wszystko na ostatnią chwilę bałaganiarzem w związku.
  • czasem ważniejszy od romantycznego wieczoru jest romantyczny poranek. Kiedy on jeszcze się przeciąga, a ty zaglądasz do lodówki 1 maja, a tam – wita cię stare mleko w kartonie. Warto zadbać o to, czym będzie żywić się nasz związek i raz na jakiś czas zrobić sobie królewskie śniadanie, w piżamach, objęciach, uśmiechach i ze świeżym sokiem. To buduje relację równie dobrze jak ekscytujące uniesienia z poprzedniego wieczoru.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze