fbpx

W poszukiwaniu idealnego mężczyzny

W poszukiwaniu idealnego mężczyzny
123rf.com

Trudno stworzyć szczęśliwy związek. Idealny mężczyzna nie istnieje, ale przecież gdzieś są ci wierni i gotowi zaangażować się naprawdę. Dlaczego więc znowu trafiłaś na tego krętacza? A może ciągle wybierasz ten sam (zły) typ facetów?
Poniżej 10 typów, których powinnaś unikać, jeśli zależy ci na trwałym związku. Być może któryś z nich do idealny mężczyzna… ale na pewno nie dla ciebie.

Wieczny chłopiec. Nie rozstaje się ze swoją konsolą i jeszcze nie wyprowadził się od rodziców. Wygodnie mu z mamusią, który zrobi pranie i poda jedzenie pod nos.

Bywalec. Gra na gitarze i zaprasza się w modne miejsca. A nawet czasami poświęca ci trochę uwagi. Tylko dlaczego kiedy indziej całymi dniami nie możesz się z nim skontaktować ?

Biseksualista. I tak w końcu wybierze twojego kolegę…

Zdeklarowany rozwodnik. Już właśnie się wyprowadza z domu, ale ciągle coś… W łóżku jest wam fajnie, ale nie można wyjść między ludzi, bo przecież to utrudni rozwód.

Facet, którego nie znoszą twoi znajomi. Znajomi błagają cię, żebyś go zostawiła, ale jesteś głucha na wszelkie argumenty. Dopiero po rozstaniu widzisz, że to była pomyłka od samego początku.

Zdystansowany. Kochasz go całym sercem, bo to idealny mężczyzna dla ciebie. Ale on chyba nie podziela twojego zaangażowania. Nie trać czasu na przekonywanie, że stworzycie doskonały związek. I tak nie zrozumie.

Gość z problemami. Kiedy jest w formie, wszystko układa się dobrze. Ale kiedy wpada w dół, staje się nie do zniesienia. Na pewno nie zmieni się tylko dlatego, że weźmiecie ślub.

Maniak zdrowego stylu życia. Nie potrafi zrozumieć, że możesz jeść hamburgery. Jeśli się nie nawrócisz, związek nie ma szans.

Zaprogramowany na seks. Rzadko myśli o czymś innym niż seks. Najchętniej nie wychodziłby z łóżka. A przecież cię kocha, to w czym problem?! A na przykład w tym, że żyjesz w innym rytmie albo po prostu właśnie teraz nie masz ochoty na seks.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze