1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Apartamenty dla wymagających w najmodniejszej dzielnicy Warszawy

Apartamenty dla wymagających w najmodniejszej dzielnicy Warszawy

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Dobiega końca budowa apartamentowca przy dobrej w Warszawie - warto rozważyć te inwestycję.

Czego można się spodziewać

Juź wkrótce oddany zostanie apartamentowiec o butikowym charakterze przy ulicy w Warszawie. Jest to jeden z kolejnych elementów rewitalizacji Powiśla, które w ostatnich latach stało się niezwykle popularną dzielnicą stolicy. W budynku znajdziemy 18 wyjątkowych apartamentów, projektu APA Wojciechowski. Inwestorem przedsięwzięcia jest Powiśle BJK, spółka będąca częścią Grupy BJK, działającej na rynku nieruchomości od 20 lat.

Czym wyróżnia się inwestycja? W dzisiejszych czasach, kiedy deweloperom zależy głównie na tym, aby budynki były tanie i energooszczędne, udało się stworzyć obiekt, który wyróżnia się estetyką, designem i idealnie wpasowuje się w otaczający go krajobraz. Dobra 32 to apartamenty tuż obok zrewitalizowanej Elektrowni Powiśle - nie sposób przeoczyć apartamentowca, który zaprojektowano w strukturze kryształu.

Na parterze budynku znajduje się lokal użytkowy oraz recepcja. Ponadto do oddania przyszłym mieszkańcom jest sześć pięter apartamentów. Całość budynku wieńczy zadaszenie o ażurowej fakturze, osłaniające tarasy na dachu oraz stanowiące element intrygującego designu obiektu. Inspiracją były tu zarówno perony stacji Powiśle jak i kształt wspomnianego już kryształu. Kolorystyka budynku jest stonowana, wpasowana w otaczającą go architekturę. Grafit, antracyt, złota blacha i lakierowane na ciemno obróbki - to połączenie pozwala zachować przemysłowy charakter, jednocześnie tworząc niezwykle luksusową kombinację. Warto wspomnieć, że ażurowe panele mieszkańcy mogą przesuwać lub składać, dlatego kolorystyka budynku ma zmienny charakter.

Więcej szczegółów: .

Komfortowe warunki mieszkania

Nowe oferty pojawiają się na rynku nieruchomości jak grzyby po deszczu. Co druga z nich ogłaszana jest jako "apartamentowiec". Nie da się jednak ukryć, że wiele nazywanych tak inwestycji z apartamentowcami ma niewiele wspólnego. Tym bardziej warto podkreślić, że w przypadku mowa jest faktycznie o luksusowych apartamentach. Budynek jest bardzo kameralny - 18 apartamentów pozwala na zachowanie przyjaznych relacji z sąsiadami w czasach, gdy często pozostajemy anonimowi w miejskich molochach. Ponadto, w umowach deweloperskich nie ma zgody na wynajem krótkoterminowy.

"We wszystkich naszych inwestycjach stawialiśmy przede wszystkim na architekturę i jakość stosowanych materiałów i rozwiązań" – mówi prezes spółki BJK Bartosz Kuźma. – "Apartamenty Dobra 32 jest dla nas szczególnie ważnym projektem ze względu na unikatową lokalizację. Wybierając materiały, z których powstaje budynek, nie szukaliśmy oszczędności. Zawsze najważniejszym kryterium była estetyka i jakość. Przykładem może być najbardziej nowoczesna winda dostępna na rynku, z kabiną wykonaną na specjalne zamówienie, a także panoramiczne okna w mieszkaniach o imponujących wymiarach, otwierane ukrytymi w ramie siłownikami elektrycznymi. Lokale wyposażone są w klimatyzację najwyższej klasy z ukrytymi w podłodze klimakonwektorami. Gwarantuje to nie tylko większą estetykę pomieszczeń, ale i komfort równomiernej temperatury w każdym punkcie lokalu."

to adres dla osób, które cenią sobie ciszę - potwierdza to audyt każdego piętra, ponadto wybrane okna mają najwyższy wskaźnik izolacji akustycznej. Jednocześnie inwestycja charakteryzuje się przestrzennością i dobrym naświetleniem - mieszkania mają wysokość 292 centymetrów i okna sięgające od podłogi do sufitu. W podziemiach inwestycji znajdują się 23 miejsca postojowe w garażu, komórki lokatorskie i stojaki na rowery.

Przy o mieszkańców zadba recepcja oraz concierge. Zapomnieć można o oczekiwaniu na kuriera czy o problemach z załatwieniem spraw dotyczących budynku. Te wszystkie udogodnienia wynagradzają cenę od 20 tysięcy złotych za metr (najdroższy penthouse kosztuje ponad 8 milionów złotych, wolny pozostał jeszcze jeden, z obłędnym widokiem z tarasu na Wisłę).

Luksusowe apartamenty

W dzisiejszych czasach łatwiej jest sprzedać mniejsze mieszkania, takie też dominują w ofercie deweloperów. Dlatego też, przy wyróżnia się nawet metraż. Większość apartamentów ma powyżej 100 m2, największe mieszkanie - aż 291 m2. Dodatkowo, rozmieszczone jest ono na 3 kondygnacjach, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że jest się w domu. Świetną strefą wypoczynkową tego apartamentu są balkony i 60-metrowy taras na najwyższej kondygnacji. Jak zagospodarowano tak dużą przestrzeń? Każde piętro ma osobną łazienkę lub toaletę, do dyspozycji pozostają trzy sypialnie i wyjątkowy ponad 100-metrowy salon, do którego przynależy też przestronna kuchnia. Warto też wspomnieć o gabinecie, garderobie i przedpokoju.

Każde z pięter może stanowić oddzielną przestrzeń, o innym celu. Sypialnia na pierwszej kondygnacji, strefa dzienna na środkowej i i część rekreacyjna na ostatniej z widokiem na panoramę Warszawy - to tylko jedna z propozycji. Penthouse

zaprojektowano w taki sposób, aby jego właściciel mógł w nim znaleźć miejsce na komfortowy wypoczynek, wygodną pracę i aktywne życie towarzyskie. Opisywany apartament łączy w sobie wszystkie cechy perfekcyjnego domu i nowoczesnej architektury, luksusu dobrze zaprojektowanego apartamentowca.

Miejsce ma znaczenie

charakteryzuje się także... dobrą lokalizacją. Położona jest w pobliżu lubianej przestrzeni spacerowej - bulwarów i Parku Kazimierzowskiego, jednocześnie znajdując się blisko rozbudowanej infrastruktury. Warto wspomnieć, że w Elektrowni Powiśle powstanie cały kompleks lokali - restauracje, bary, kawiarnie. Tworzona jest też przestrzeń handlowa, w tym także designerskie butiki (zapowiadanych jest kilka marek, których dotąd nie można było kupić stacjonarnie w Polsce). Dawna elektrownia pomieści także biura a nawet hotel. Istotnym aspektem jest również doskonała komunikacja miejska - o przysłowiowy "rzut beretem" znajduje się stacja metra.

to adres, pod którym znaleźć można wszystko, czego szukamy w dzisiejszym świecie - luksusowe warunki mieszkania, nowoczesność, wygodę zawdzięczaną bliskości bazy usługowej oraz możliwość wypoczęcia na łonie natury. Dobra to nie tylko rozwiązanie dobre - to rozwiązanie idealne.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze