Horoskop miłosny dla Byka

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Zakochana? Łatwo o pierwszą sprzeczkę zakochanych. To zdarza się wszystkim parom, ale… nie używaj słów, które ranią.
Związana? Flirt, który miał podnieść twoją samoocenę, może wymknąć się spod kontroli a świat wywróci się do góry nogami! Nie psuj tego, co masz dla przygody, jeśli jedyną wadą twego układu jest to, że… trwa od lat. Jedynie złym, niszczącym związkom warto powiedzieć dość!

Latem twoje serce wypłynie na spokojne wody. Wtedy warto na spokojnie wszystko przemyśleć, podjąć decyzje, dokonać zmian. Życzliwy Jowisz pozwoli znaleźć satysfakcjonujący kompromis w wielu sprawach.

Życie towarzyskie wciągnie cię, a wśród nowo poznanych osób może pojawić się ktoś szalenie inteligentny, pełen humoru, no i oczywiście przystojny jak amant. A więc nie siedź w domu!

ONA BYK – ON BARAN – Na wstępie możliwy drobny zgrzyt. On chce cię mieć od razu, ty chcesz wiedzieć, że coś dla niego znaczysz. A jednak jego pożądanie podsyca twój apetyt, zaś resztka oporu z twojej strony działa jak afrodyzjak.

ONA BYK – ON BYK – Teoretycznie zmysłowość Byka pomnożona przez dwa powinna stworzyć silny atut. Tymczasem wszystko okaże się zbyt oczywiste i seks stanie się niczym ciasto z kremem jedzone… codziennie. Po cichu zaczniesz marzyć o kromce chleba z masłem…

ONA BYK – ON BLIŹNIĘTA – Żywiołowość Bliźniaka stymuluje twoją fantazję, lecz potem wasze drogi się rozchodzą. On mocniej koncentruje się na łóżkowych eksperymentach niż szeptaniu ci do ucha czułych słówek. Urazy kładą kres satysfakcji, przestaje iskrzyć.

ONA BYK – ON RAK – Czasem pragniesz niemożliwego. Chcesz się oddać, mając poczucie własności w stosunku do tego, komu się oddajesz. Paradoks, ale możliwy w układzie z Rakiem. On pozwala ci czuć się panią i niewolnicą. Bingo!

ONA BYK – ON LEW – Możesz mieć wrażenie, że twój orgazm jest tylko produktem ubocznym. Jeśli jednak Lew odłoży na bok męską ambicje i pogrąży się w zmysłowości, może się udać. Oboje lubicie luksus, a więc… koronkowa bielizna, puszysty dywan przed kominkiem, zmrożony szampan…

ONA BYK – ON PANNA – Ty chcesz się pławić w rozkoszy, on nie ma skłonności do szaleństw. Jest na to rada. Powinnaś udzielić mu korepetycji ze zmysłowości, na początku koncentrując się na jego doznaniach. Powinno pomóc.

ONA BYK – ON WAGA – Jego wrodzona elegancja bardzo cię pociąga. Włoży też wiele wysiłku w to by podnieść waszą fizyczną bliskość do rangi prawdziwej ars amandi. Ty wniesiesz silną zmysłowość, co dla każdego mężczyzny jest radosnym odkryciem.

ONA BYK – ON SKORPION – Szybko zrozumiesz, że seks z nim to nie przelewki, że tu chodzi o prawdziwe pożądanie. On też wie, że spotkał kobietę, dla której miłość ma cielesny wymiar. Wspólne noce skrywać będą niejedną tajemnicę namiętnych zmagań przyprawionych szczyptą perwersji.

ONA BYK – ON STRZELEC – Gotowość Strzelca do kochania się będzie bardzo podniecająca, aż odkryjesz, że twoja obecność nie jest warunkiem, by zbudzić w nim miłosne żądze. Stwierdzisz to, pewnie złapawszy go na zdradzie. Zanim to jednak nastąpi, ciesz się radosnym seksem bez zahamowań.

ONA BYK – ON KOZIOROŻEC – Pozorny chłód Koziorożca może trzymać cię na dystans. Jeśli jednak traficie do sypialni, czeka cię duże zaskoczenie. Jego ukryta zmysłowość potrafi wybuchnąć bez ostrzeżenia, zapowiadając długą noc. Czeka was wiele satysfakcji.

ONA BYK – ON WODNIK – Jego otwartość stanie się zachętą do romansu. Dla Ciebie jednak seksto zmysłowy dotyk, namiętne pocałunki, gwałtowne zbliżenia. On woli więcej żartu i emocje lżejszego kalibru. Napięcie między wami prędko znika.

ONA BYK – ON RYBY – On łatwo tworzy scenariusze, ty masz zapał, by odegrać w tej sztuce główną rolę. Wasz seks to własny erotyczny teatr, w którym nie brak dekoracji. Poza tym jednak wszystko dzieje się naprawdę. Namiętności się tam nie udaje.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link