fbpx

Oto pierwsza zapowiedź nowego serialu z Joanną Kulig

Oto pierwsza zapowiedź nowego serialu z Joanną Kulig
fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował plakat i zapowiedź pierwszego serialu Damiena Chazelle’a – „The Eddy”, który zadebiutuje na platformie już 8 maja. W jednej z głównych ról, polska aktorka Joanna Kulig.

„The Eddy” to ośmioodcinkowy oryginalny miniserial Netflix, którego akcja toczy się w tętniących życiem, wielokulturowych dzielnicach współczesnego Paryża. Elliot Udo (André Holland), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję (Joanna Kulig) – piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira (Leïla Bekhti).

Oto pierwsza zapowiedź nowego serialu z Joanną Kulig
fot. materiały prasowe Netflix

A gdy do Paryża – i do mieszkania Elliota – z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie (Amandla Stenberg), jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych.

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu „The Eddy” opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak w tej produkcji poradzi sobie niezwykle ceniona w Polsce, Joanna Kulig.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze