fbpx

Seks: jak postępować z kobietą? Wskazówki dla mężczyzn

jak postępować z kobietą
123rf.com

Nasze rady, jak poprawić relacje w związku albo jak podgrzać atmosferę w sypialni, zazwyczaj kierowane są do pań. Tym razem wysyłamy wiadomość do panów: czy wiecie jak zadowolić swoje kobiety.
Jeden z często powtarzanych żartów brzmi tak: czego potrzebuje mężczyzna od kobiety? By mu dobrze gotowała, zawsze cieszyła się na seks i nie wymagała od niego za dużo. Czego potrzebuje kobieta od mężczyzny – i tu pada wielopunktowy zestaw umiejętności, jakich panie oczekują od panów. Drodzy mężczyźni, nie jest tak źle. Oto lista wskazówek, jak postępować z kobietą – nie jest taka długa.

  • masz ochotę na seks – wpraw swoją kobietę w romantyczny nastrój. Kobiety też pragną fizycznego spełnienia, ale by do niego doszło, warto o nie zadbać zanim wylądujecie w łóżku. Odrobina inicjatywy nie zaszkodzi. I nie chodzi tu o kwiatki i butelkę wina (o to też!), ale o miły nastój, komplementy, czułość i starania. Seks zaczyna się w głowie – zadbajcie, by głowa waszej kobiety była odprężona i zrelaksowana, zanim od gry wstępnej przejdziecie do dania głównego.
  • na co masz ochotę? Na seks. A na co ma ochotę twoja kobieta? Może najpierw na pieszczoty, albo na pocałunki, a może na masaż? A może ma ochotę na pieszczoty w wannie albo pod prysznicem? Czasem warto zapytać albo zasugerować, a czasem po prostu mile zaskoczyć inicjatywą – trochę patrzenia w oczy i seksownego szeptania nie zaszkodzi, to zawsze daje efekty.
  • naukowcy podają, że kobiety potrzebują zwykle około 40 minut, by osiągnąć satysfakcję. Pierwsze 20 minut to gra wstępna, podczas której kobiety przechodzą z fazy „mam ochotę na seks” do fazy „chcę seksu!’, a drugie to 20 minut to droga, która powinna doprowadzić do orgazmu. Jaka z tego płynie nauka? Najpierw zadbaj o jej „nastawienie”, a potem o jej orgazm, bez pośpieszania i czekania na swoją kolej.
  • czy masz sprawdzone sposoby na miłosne uniesienia czy lubisz improwizować lub eksperymentować w łóżku? A czy znasz fantazje seksualne swojej partnerki? My też lubimy nowości – warto je wprowadzać wspólnie.
  • czy miałeś postanowienia noworoczne na ten rok? Dodaj do nich jeszcze jedno: nauczę się dotykać mojej kobiety. Dobry kochanek zna około 20 rodzajów dotyku, który podnieca jego partnerkę. I nie chodzi tylko o części intymne – mówimy o plecach, udach, szyi etc. Na jak wiele sposobów dotykasz swoją kobietę? I czy zmieniasz natężenie dotyku? Sprawdź jak to działa. Ważne, by nie popadać w rutynę.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze