fbpx

Najlepsze teksty na podryw dziewczyny przez internet

Najlepsze teksty, żeby poderwać dziewczynę przez internet
123rf.com

Faceci dwoją się i troją, żeby wymyślić jak najlepsze teksty na podryw i już pierwszym zdaniem przykuć uwagę kobiety, a pierwszej rozmowy nie zamienić w tę ostatnią. Oto 5 najlepszych romantycznych tekstów, które udowadniają, że piszący jest inteligentny i naprawdę się stara – oto jak poderwać dziewczynę!
Niektórzy mężczyźni robią wszystko, aby w pierwszej wiadomości w serwisie społecznościowym lub randkowym wykazać się kreatywnością i zachwycić dziewczynę tekstem na podryw. Inni po prostu kopiują i wklejają teksty z internetu. Specjalistki z ZaadoptujFaceta.pl gwarantują, że na ich portalu usłyszycie tylko te najlepsze – bo najgorsze teksty na podryw nas nie interesują! Jak więc brzmią te mistrzowskie teksty?

1. „Hej, jestem Piotrek/Maciek/Michał/…, a Ty?”
Po prostu. Niby najprostszy tekst na podryw dziewczyny, ale (prawie) zawsze działa.

2. „Podobasz mi się, może miałabyś ochotę się umówić?”
Jak poderwać dziewczynę? Po prostu prawdomównością! No i masz plus za odwagę. Kobiety lubią szczerych facetów, którzy wiedzą, czego chcą i nie boją się tego powiedzieć.

3. „Ile waży miś polarny? Dokładnie tyle, aby przełamać lody”
No dobra, to balansuje na granicy obciachu, ale jest dowcipnym tekstem na podryw dziewczyny. Spełnia też swoją rolę – przełamuje lody i potem powinno być już tylko lepiej.

4. „Widziałem, że interesujesz się fotografią/malarstwem/sportem. Ja też! Może chciałabyś o tym pogadać przy kawie?”
Wspólne zainteresowania są bardzo ważne, więc… czemu nie?

5. „Jesteś z Selenu Potasu i Krzemu? Bo jesteś bardzo Se K Si”
Podryw na inteligenta gwarantuje jeden z mistrzowskich tekstów na podryw dziewczyny. Dziwny, ale w tym całym obciachu kreatywny i zabawny. A przecież o to w tym wszystkim chodzi, żeby nas rozbawić!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze