Bob Budowniczy – mężczyzna urodzony w wibracji numer Cztery

123rf.com

Szarmancki tradycjonalista, który wręczy wielki bukiet czerwonych róż i zbuduje ci wygodny dom. On szanuje kobiety i zasady. Jest dobrze wychowany, poznasz go po nienagannych manierach. Ubrany będzie w koszulę, marynarkę, żadne tam ekstrawagancje. Nie spodziewaj się ich również w łóżku.
Elegancki zegarek, buty wyczyszczone, paznokcie też, zapach dobrej wody kolońskiej – to atrybuty mężczyzny, którego tarotowym archetypem jest Cesarz. Co jeszcze? Czwórka lubi kołnierze. Dlaczego? To symbol wyjścia do pracy, do obowiązków, ale też formy, sztywności, również prestiżu. Mężczyzna urodzony w wibracji numer Cztery może być pożądanym kandydatem na poważnego partnera życiowego. Dwójka będzie świetnym ojcem, Trójka kochankiem, a Czwórka właśnie idealnym mężem dla zwolenniczek życiowej klasyki. To prawdziwy facet, potrafi zdobyć kobietę, uwieść ją, zatrzymać, zapewnić dobry byt. Wierny, nie lubi zmian, przewidywalny. Zaradny, przedsiębiorczy. W Zodiaku odpowiada mu znak Barana, na nieboskłonie ognista planeta Mars – symbol męskości.

Jeśli Cesarz odnajdzie swoją ścieżkę zawodową (a jest to wielce prawdopodobne, bo życiowym zadaniem Czwórek jest praca), zapewni ci wygodną willę, samochód kombi, wypełnione okrągłą sumą lokaty, słowem – materialne bezpieczeństwo. On przyniesie przysłowiowego bawołu, spłodzi syna, zasadzi drzewo, typowo męskie podejście do życia. Archetyp Cesarza zawsze mówi o statusie. Ten męski typ za dyshonor uzna to, że kobieta haruje i myśli o płaceniu rachunków. Zanim się jednak oświadczy, dobrze się zastanowi. Dlatego, będąc narzeczoną Cesarza, warto uzbroić się w cierpliwość, bo pierścionek otrzymasz od niego dopiero, gdy uzna że jesteś pewną partią. Żadne fiu-bździu go nie będzie interesowało. To poważny mężczyzna poszukujący poważnej kobiety. Odpowiedzialnej, o dość tradycyjnych poglądach, klasycznie ubranej, dobrze wykształconej. I jak się już zdecydujecie na związek, to warto wiedzieć, że trudno będzie ci z niego wyjść, bo Czwórka utrwala, bardzo boi się zmian i wszelkich nowości. Cesarz związek traktuje jak inwestycję i nie będzie chciał stracić swoich procentów. On podtrzymuje, dostosowuje się, cementuje, kontynuuje. Wytrzyma w najtrudniejszych warunkach, przetrwa najsilniejsze życiowe burze. Jak dąb – silny i trwały, zakorzeniony, zawsze w tym samym miejscu. Jest jak fundament, zawsze wybierze solidne podstawy. Czwórki często budują domy, mają żyłkę techniczną, są praktyczni, wyliczeni. Warto