9 lekcji z flirtowania

flirt
123rf.com

Początek maja to dobry czas na randki. Jak uwieść mężczyznę w przyjemny i skuteczny sposób? Jak być atrakcyjną podczas rozmowy na randce?
1. Uśmiechaj się często

To się może wydawać oczywiste, ale gdy się będziesz uśmiechać, mężczyzna dostanie znak, że jego zaloty działają. I zachęcisz go do kontynuacji. Jeśli ci na tym zależy, uśmiechaj się jak najczęściej.

2. Bądź kobietą

Po to się z tobą umówił – żeby obcować z kobietą, dlatego bądź kobieca. Tym sposobem obudzisz jego męskość i rycerskość. Skłoń go do przywdziania lśniącej zbroi. Co to oznacza – bądź subtelna, nie wyręczaj go w niczym, nie doradzaj, nie przejmuj inicjatywy, nie krytykuj, nie wymądrzaj się.

3. Dotknij go

Badania wykazały, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety mimowolnie zaczynają okazywać więcej zainteresowania we flircie, jeśli są dotykani podczas rozmowy. Możesz dotknąć jego przedramienia, musnąć jego dłoń a nawet włosy. Najprawdopodobniej jego zainteresowanie tobą wzrośnie.

4. Niech poczuje się obrońcą

Złap go instynktownie pod rękę, jak przechodzicie przez ulicę albo jak przedstawia cię komuś, daj mu do potrzymania torebkę, wtul się lekko podczas oglądania strasznej sceny w filmie. Delikatnie pomóż mu wejść w męską rolę.