Między jednym a drugim związkiem

Rozstaliście się, stało się, a ty nie masz zamiaru zostać singielką. Nie rwij włosów z głowy, nie czekaj na idealnego kandydata, tylko działaj. Jak wykorzystać czas przed rozpoczęciem nowego związku?
Amy Levine, seks coach i założycielka strony igniteyourpleasure.com, namawia nas, żeby w czasie między jednym a drugim facetem zadbać przede wszystkim o swoje samopoczucie i odpowiedni poziom libido. Levine podpowiada co robić, by nasza energia seksualna nadal buzowała i sprawiała, że przyjemnie jest żyć.

1. Zrób coś, czego nienawidził twój były mężczyzna

To był raczej domator, który nie przepadał za wypadami do miasta? Odwiedź kluby, które lubisz, potańcz, baw się. Wyjdź do kawiarni, wybierz się z kolegą lub przyjaciółką na kolację. Teraz, solo, możesz się tym cieszyć. Jeśli on był imprezowiczem i ty jesteś bywaniem zmęczona, połóż się z dobrą lekturą oraz kieliszkiem ulubionego wina na kanapie. Poczuj, że możesz zrobić, co chcesz, zwłaszcza to, czego ci brakowało. Karaoke, włóczenie się po księgarniach, objadanie się lodami? Zrób to!

2. Spraw sobie nową fryzurę

I nie chodzi tu o podcięcie końcówek, tylko nową fryzurę, może nowy odcień na głowie. To sprawi, że poczujesz seksowna i odświeżona. Już samo oddanie się w ręce dobrego stylisty, który dopieści cię swoją uwagą i fachowym okiem, jest kojące. Nowa fryzura sprawi, że na twojej twarzy zawita uśmiech a on może przywołać nowego kochanka.

3. Zrób sobie zdjęcie buduarowe

Dlaczego nie? Poczujesz się zmysłowa, pociągająca. Może odkryjesz siebie trochę na nowo. I, co ważne, poczujesz to bez obecności mężczyzny. Będziesz seksowna zanim on się pojawi, podnosząc swoją seksualną energię.