fbpx

Między jednym a drugim związkiem

Między jednym a drugim związkiem
fot. 123rf

Rozstaliście się, stało się, a ty nie masz zamiaru zostać singielką. Nie rwij włosów z głowy, nie czekaj na idealnego kandydata, tylko działaj. Jak wykorzystać czas przed rozpoczęciem nowego związku?
Amy Levine, seks coach i założycielka strony igniteyourpleasure.com, namawia nas, żeby w czasie między jednym a drugim facetem zadbać przede wszystkim o swoje samopoczucie i odpowiedni poziom libido. Levine podpowiada co robić, by nasza energia seksualna nadal buzowała i sprawiała, że przyjemnie jest żyć.

1. Zrób coś, czego nienawidził twój były mężczyzna

To był raczej domator, który nie przepadał za wypadami do miasta? Odwiedź kluby, które lubisz, potańcz, baw się. Wyjdź do kawiarni, wybierz się z kolegą lub przyjaciółką na kolację. Teraz, solo, możesz się tym cieszyć. Jeśli on był imprezowiczem i ty jesteś bywaniem zmęczona, połóż się z dobrą lekturą oraz kieliszkiem ulubionego wina na kanapie. Poczuj, że możesz zrobić, co chcesz, zwłaszcza to, czego ci brakowało. Karaoke, włóczenie się po księgarniach, objadanie się lodami? Zrób to!

2. Spraw sobie nową fryzurę

I nie chodzi tu o podcięcie końcówek, tylko nową fryzurę, może nowy odcień na głowie. To sprawi, że poczujesz seksowna i odświeżona. Już samo oddanie się w ręce dobrego stylisty, który dopieści cię swoją uwagą i fachowym okiem, jest kojące. Nowa fryzura sprawi, że na twojej twarzy zawita uśmiech a on może przywołać nowego kochanka.

3. Zrób sobie zdjęcie buduarowe

Dlaczego nie? Poczujesz się zmysłowa, pociągająca. Może odkryjesz siebie trochę na nowo. I, co ważne, poczujesz to bez obecności mężczyzny. Będziesz seksowna zanim on się pojawi, podnosząc swoją seksualną energię.

4. Ćwicz, ruszaj się

Ruch to super sposób, by podnieść poziom endorfin a także zyskać lepszy kontakt z własnym ciałem, co w efekcie podnosi naszą pewność siebie. To nie muszą być koniecznie ćwiczenia na siłowni, ale na przykład joga, zumba, taniec erotyczny. Uwolnij napięcie z ciała.

5. Masz jeszcze w telefonie jego numer? Wciśnij „delete”

Usuń go! Prosta czynność uderzenia palcem w klawisz „delete” działa dobrze dla poczucia twojej wartości. Zobacz, ty decydujesz o tym, że go nie ma. Poza tym pozbycie się wszelkiej pokusy odezwania się do niego, pozwala bardziej ukierunkować się na nowe. Oczyszczasz teren, pozwalając na otwarcie drzwi do nowych możliwości w twoim życiu.

6. Spotykaj się z kobietami

Może trochę zaniedbałaś swoje koleżanki a nawet przyjaciółki? Nadszedł czas, aby temu zadośćuczynić. Nocny maraton filmowy? Wypad na dobrego drinka? Przegląd wyprzedaży? Nie jest najistotniejsze, co będziecie robić. Chodzi o to, żeby poczuć, jak to fajnie być dziewczyną. Wsparcie, zaufanie, śmiech – które otrzymujesz od innych kobiet – są nie do przecenienia.

7. Zajmij się swoją pasją

Zaopiekuj się jakimś swoim ukrytym talentem. To ci doda głębi i seksapilu. Nie pozwól, by żal po utraconej miłości zaszkodził twoim zainteresowaniom. Dzięki nim dowiesz się, co jest dla ciebie ważne i kim jesteś. Zyskasz na atrakcyjności.

8. Wyjedź sama na wakacje

Tak, przecież możesz zrobić to sama, zwłaszcza jeśli nigdy tego nie robiłaś. Ten „zabieg” wzmocni twoją pewność siebie, bardziej sobie zaufasz. Wzbogacisz swoje doświadczenie życiowe i wewnętrzną siłę. I kto wie? Może na egzotycznej plaży spotkasz tego kolejnego?

9. Kup seksowną bieliznę

Ale nie dla niego. Wyłącznie dla siebie, zasługujesz na to. To czysta przyjemność, która odpręża, bo działa na korzyść twojej seksualności.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze