fbpx

Mężczyzna na 10 punktów (cz. 2)

Mężczyzna na 10 punktów
123rf

Są mężczyźni atrakcyjni, a jednak niepożądani przez kobiety. A na pewno nie wybierani na życiowych partnerów. Jacy mężczyźni nam się podobają? Lubimy, kiedy…


6. Mężczyzna angażuje się w życie dzieci. I nie jest to związane z tradycyjną rolą żywiciela rodziny. Nam nie wystarczy, że mężczyzna zarabia na dom i z tego powodu uważa się za superbohatera. Zadośćuczynienie materialnej potrzebie bezpieczeństwa dzieci jest istotne, ale emocjonalnej również. Kiedy miłość ojcowska objawia się pełnym zaangażowaniem w życie i psychikę dziecka, kobietom to się podoba. Udział mężczyzny w codziennym życiu dzieci, ich zainteresowaniach, troskach, pasjach jest gwarancją tego, że on czuje i działa jednocześnie. A związek tylko na tym korzysta.

7. Mężczyzna jest romantyczny. Czułość i okazywanie jej zawsze są w cenie. Każda kobieta potrzebuje małych i dużych gestów, które sprawiają że czuje się kochana jeszcze bardziej i mocniej. Większość kobiet uwielbia być zaskakiwana romantycznymi propozycjami randek i obsypywana kwiatami i podarunkami. To tworzy atmosferę miłości między ludźmi, a intymność emocjonalna jest konieczna do tego, żeby naprawdę cieszyć się seksem. I życiem.

8. Mężczyzna jest wierny i oddany. Ogląda się za innymi kobietami, jest wielbicielem stron pornograficznych, miewa kochanki? Przecież to się nie podoba żadnej kobiecie. Gdy mężczyzna się w ten sposób zachowuje, nie ma między partnerami zaufania. To dowód, że serca nie są w pełni otwarte, by w pełni dawać i otrzymywać miłość.

9. Mężczyzna lubi dotyk. Obejmowanie, pocałunki, delikatne pieszczoty, trzymanie się za ręce, patrzenie w oczy – są nieodzowne w repertuarze miłosnym. Życie bez tego traci słodycz.

10. Mężczyzna ma w sobie delikatność. Subtelne obchodzenie się ze sobą oznacza wzajemny szacunek. Kiedy mężczyzna jest wrażliwy, czujemy się lepiej, bo wiemy że nas nie skrzywdzi. Że można mu zaufać i poddać się miłości u jego boku.

 

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze