fbpx

Związek wibracji 7 – para dusz

Związek wibracji 7 - para dusz
123rf

Gdy się spotkają, on i ona, a liczba ich związku wynosi 7, może im się wydawać, że są bratnimi duszami. Relacja ta bowiem nacechowana jest bowiem atmosferą niezwykłości, ale zwykle niesie ze sobą poważną życiową lekcję do przeżycia.
Z siódemką kojarzony jest Neptun, najbardziej tajemnicza i mistyczna z planet. Jej przekaz jest romantyczny, osnuty mgłą, duchowy. Ale może także być oszukańczy, zwodniczy, oparty na iluzjach. Para, której związkiem rządzi wibracja numer 7, ma przed sobą wyzwanie.

Ta liczba nie sprzyja związkom, bo jest raczej samotnicza i izolująca się. Siódemki są wrażliwe, ale skryte i nieśmiałe, lękają się wyrażania uczuć. Dlatego siódemkowa relacja niesie ze sobą doświadczenie pewnego oddalenia. Czy to dosłownego, fizycznego, kiedy ludzie mieszkają osobno, czy też braku bliskości emocjonalnej. Partnerzy mogą mieć przed sobą tajemnice lub być na siebie zamknięci w sferze uczuć. Jednak ze sobą są. Przyciągają ich do siebie siły nieświadomości po to, by głębokie rany zostały uzdrowione.

Na początku znajomości ludziom wydaje się, że są sobie przeznaczeni, że są bratnimi duszami, które wreszcie się odnalazły. Mają ze sobą duchowe porozumienie, łączy ich jakby niewidzialna nić. Sprawy ducha prawie zawsze objawią się między ludźmi, których połączyła ta mistyczna wibracja. Mogą ich łączyć takie właśnie zainteresowania, wspólna pasja, praca dla ważnej idei. Znaczących korzyści materialnych nie można się jednak po tym spodziewać, bo siódemka niewiele z materią ma wspólnego. Problemy finansowe są często źródłem ich nieporozumień. To, co ludzie mogą wnieść z lekcji związku 7, to głęboki wgląd w psychikę, do którego uzyskują dostęp w relacji z drugą osobą. Jeśli potraktują ją jak lustro, ich świadomość się poszerzy. Wibracja 7 obdarza również nauką niezależności podczas życia razem, naukę tego, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni. Niebezpieczeństwem jest emocjonalne uzależnienie bez autentycznej bliskości, kiedy najważniejsze są uczucia, które odważnie wyrażamy.

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.:
05.09.1973
5+9+1+9+7+3 = 34 = 7

Aby otrzymać wibrację związku należy dodać do siebie wibracje partnerów i sprowadzić liczbę do cyfry pierwszej.

Czytaj też inne artykuły o numerologii związków:

Wibracja związku 1 – stawiamy na niezależność
Wibracja związku 2 – na dwoje babka wróżyła
Wibracja związku 3 – luksusowo nam
Wibracja związku 4 – inwestycja
Wibracja związku 5 – chodzi o wolność
Wibracja związku 6 – dążenie do harmonii
Wibracja związku 8 – walka o dominację

Chcesz poznać swój portret numerologiczny? Odkryć, jak na niebie ułożyły się planety w momencie Twojego urodzenia? Interesują Cię tematy ezoteryczne?
Zapraszam na sesję astrologiczną z elementami numerologii. Jak się zapisać – TUTAJ.

horoskop, horoskop urodzeniowy