Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

16 marca 2016 in Kultura, zwierciadło by redakcja

Akcja miesięcznika „Zwierciadło” NIEZŁA SZTUKA! 9–10 kwietnia

Wyjątkowy weekend w muzeach i galeriach sztuki. Każdy kupon upoważnia do bezpłatnego wstępu i/lub oprowadzania po wystawach.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl
Wystawa "Medytacja i ekspresja" Art Main Station by MIA we Wrocławiu. "M88" to jeden z pokazywanych na wystawie obrazów Wojciecha Fangora ze zbiorów Fundacji Zwierciadło.

Wystawa „Medytacja i ekspresja” Art Main Station by MIA we Wrocławiu. „M88” to jeden z pokazywanych na wystawie obrazów Wojciecha Fangora ze zbiorów Fundacji Zwierciadło.

NIEZŁA SZTUKA!”- to już druga edycja akcji specjalnej „Zwierciadła”, w której czytelnicy  mogą skorzystać z kuponów upoważniających do bezpłatnych wejść do muzeów i galerii sztuki w całej Polsce, a także wziąć udział w bezpłatnych oprowadzaniach. Akcja będzie miała miejsce w weekend 9-10 kwietnia i wezmą  w niej udział 22 instytucje, m.in.: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Muzeum Narodowe w Warszawie, MCK, Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Szczecinie i inne.

Jak korzystać z kuponów? Przyjdź 9–10 kwietnia 2016 r. do wybranego muzeum lub galerii i okaż wycięty oryginalny kupon z kwietniowego wydania (4/2016).

Zobacz regulamin

Lista muzeów i galerii:

Więcej w Zwierciadle 04/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI