Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

16 marca 2016 in Kultura, zwierciadło by redakcja

Akcja miesięcznika „Zwierciadło” NIEZŁA SZTUKA! 9–10 kwietnia

Wyjątkowy weekend w muzeach i galeriach sztuki. Każdy kupon upoważnia do bezpłatnego wstępu i/lub oprowadzania po wystawach.
Wystawa "Medytacja i ekspresja" Art Main Station by MIA we Wrocławiu. "M88" to jeden z pokazywanych na wystawie obrazów Wojciecha Fangora ze zbiorów Fundacji Zwierciadło.

Wystawa „Medytacja i ekspresja” Art Main Station by MIA we Wrocławiu. „M88” to jeden z pokazywanych na wystawie obrazów Wojciecha Fangora ze zbiorów Fundacji Zwierciadło.

NIEZŁA SZTUKA!”- to już druga edycja akcji specjalnej „Zwierciadła”, w której czytelnicy  mogą skorzystać z kuponów upoważniających do bezpłatnych wejść do muzeów i galerii sztuki w całej Polsce, a także wziąć udział w bezpłatnych oprowadzaniach. Akcja będzie miała miejsce w weekend 9-10 kwietnia i wezmą  w niej udział 22 instytucje, m.in.: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Muzeum Narodowe w Warszawie, MCK, Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Szczecinie i inne.

Jak korzystać z kuponów? Przyjdź 9–10 kwietnia 2016 r. do wybranego muzeum lub galerii i okaż wycięty oryginalny kupon z kwietniowego wydania (4/2016).

Zobacz regulamin

Lista muzeów i galerii:

Więcej w Zwierciadle 04/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI