Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

16 marca 2016 in Kultura, zwierciadło by redakcja

Akcja miesięcznika „Zwierciadło” NIEZŁA SZTUKA! 9–10 kwietnia

Wyjątkowy weekend w muzeach i galeriach sztuki. Każdy kupon upoważnia do bezpłatnego wstępu i/lub oprowadzania po wystawach.

Wystawa "Medytacja i ekspresja" Art Main Station by MIA we Wrocławiu. "M88" to jeden z pokazywanych na wystawie obrazów Wojciecha Fangora ze zbiorów Fundacji Zwierciadło.

Wystawa „Medytacja i ekspresja” Art Main Station by MIA we Wrocławiu. „M88” to jeden z pokazywanych na wystawie obrazów Wojciecha Fangora ze zbiorów Fundacji Zwierciadło.

NIEZŁA SZTUKA!”- to już druga edycja akcji specjalnej „Zwierciadła”, w której czytelnicy  mogą skorzystać z kuponów upoważniających do bezpłatnych wejść do muzeów i galerii sztuki w całej Polsce, a także wziąć udział w bezpłatnych oprowadzaniach. Akcja będzie miała miejsce w weekend 9-10 kwietnia i wezmą  w niej udział 22 instytucje, m.in.: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Muzeum Narodowe w Warszawie, MCK, Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Szczecinie i inne.

Jak korzystać z kuponów? Przyjdź 9–10 kwietnia 2016 r. do wybranego muzeum lub galerii i okaż wycięty oryginalny kupon z kwietniowego wydania (4/2016).

Zobacz regulamin

Lista muzeów i galerii:

Więcej w Zwierciadle 04/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI