fbpx

Jakich mężczyzn unikać?

Jakich mężczyzn unikać?
123rf.com

Nieważne, jak kuszący ci się wydaje, kiedy ktoś taki koło ciebie się kręci, unikaj go. Są 3 typy mężczyzn, którzy wyglądają zachęcająco, jednak później relacja z nimi robi się coraz mniej przyjemna. Jacy?

123rf,com

1. Mężczyzna bierno-agresywny

Na początku do głowy może ci nie przyjść, że to kandydat na toksyczny związek. Wydaje się taki spokojny, często uprzejmy, nad wyraz miły i z nienagannymi manierami. Jednak po jakimś czasie można się zorientować, że zdarza mu się być w sposób niewybredny ale jednak niekonfrontacyjny złośliwym czy wrednym. Pojawia się zazdrość, zaborczość, usiłowania kontroli. Mocniejsze słowa, a kiedyś dojdzie i do gestów fizycznej przemocy. Dla takich zachowań nie ma usprawiedliwienia. Nie daj się zwieść tłumaczeniom, że on tak bardzo cię kocha i w ten sposób okazuje miłość. Nie zgódź się na to, żeby rozładowywać jego wewnętrzne lęki, nie bądź ofiarą jego ogromnego strachu przed odrzuceniem.

2. Kobieciarz

kobieciarz
123rf.com

Ten typ uwodzi udawanym ciepłem i rzeczywiście znajomością kobiecej psychiki. Niestety, randki to jego sport. Nie jesteś jedyną kobietą, wobec której stosuje swoje chwyty. Są one w rodzaju romantycznych – bukiety róż, całowanie w dłoń, odgarnianie twojego kosmyka włosów z twarzy, tanie komplementy o głębi błękitu twoich oczu, kolacje we włoskich knajpkach. I dobrze się z nim rozmawia. Jeśli lubisz to, ok, nie żałuj sobie spotkań z nim. Tylko licz się, że kobieciarz nagle i nieoczekiwanie zniknie. Najprawdopodobniej po seksie.

3. Tajemniczy Otacza go aura mroku i wielu tajemnic. Pojawia się i znika i chociaż już jest w twoim życiu od dawna, niewiele o nim wiesz. Nie znasz jego przyjaciół, niewiele wiesz o rodzinie. Taki stepowy wilk może być kuszący, bo jego chłód kojarzy ci się z męskością. Jednak przy tym typie nie zaznasz bliskości, zaufania, powolnego i ekscytującego otwierania się. On jest zatrzaśnięty a ty nie masz wpływu, żeby trafić do jego serca. Tylko on sam może podjąć to ryzyko i nie zrobi tego, jeśli ty zawsze będziesz na niego czekać i nie daj Boże, dopukiwać się do jego tajemnic. Daj sobie spokój.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze
?>