1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop na sierpień 2024

Horoskop na sierpień 2024

Fot. Getty Images
Fot. Getty Images
Przed wami horoskop na sierpień. Sprawdźcie, co przewiduje dla każdego znaku zodiaku astrolożka księżnej Diany Penny Thorton.

Horoskop na sierpień 2024

1/12

Horoskop na sierpień 2024

LEW 23.07–23.08

Dla Lwa sierpień to często najlepszy miesiąc w roku. Tym razem przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Jest jednak pewne zastrzeżenie – to czas skrajności, a więc to, co dobre, będzie fantastyczne, a co niezbyt dobre… Tak czy inaczej, to, co się wydarzy, zapadnie ci w pamięć. Od pierwszego dnia miesiąca zwracaj uwagę na sygnały od świata. W pełni wykorzystuj okazje i naprawiaj błędy, gdy tylko je zauważysz. Możesz zmienić zdanie na jakiś temat, weryfikować podjęte decyzje. Nie trać jednak równowagi, jeśli Merkury w ruchu wstecznym spowoduje opóźnienia i niejasności w komunikacji z innymi. 19 sierpnia nie pozostawiaj niczego przypadkowi.

2/12

Horoskop na sierpień 2024

PANNA 24.08–22.09

Większość planet w twoim znaku będzie przebywać w domu ósmym – strefie tajemnic i cieni – trudno ci więc będzie zrozumieć, dlaczego coś się wydarzyło. Jeśli podróżujesz lub spędzasz czas poza domem, zabezpiecz się na wypadek nieplanowanych kosztów i zmiany trasy. Technologia może cię zawieść: miej w pogotowiu zapasowe systemy. Od 28 sierpnia łatwiej ci będzie komunikować się z innymi. Nie żeby sierpień był dla ciebie złym miesiącem, po prostu przyniesie sporo niezwykłych wydarzeń.

3/12

Horoskop na sierpień 2024

WAGA 23.09–23.10

Uwzględnij w swoich planach dużo swobody. Mogą je wywrócić losowe wydarzenia, które sprawią, że na pewne osoby spojrzysz w innym świetle. Układ pełni Księżyca 19 sierpnia, podkręcony rewolucyjną naturą Urana, może przynieść niespodzianki, przez które opuścisz strefę komfortu. Jeśli wybierasz się w podróż, pamiętaj, aby mieć w rezerwie środki finansowe, nie zdziw się, jeśli otrzymane informacje okażą się bardzo odbiegać od rzeczywistości. Zachowaj spokój.

4/12

Horoskop na sierpień 2024

SKORPION 24.10–22.11

Zdejmij nogę z gazu i stań się najbardziej wyluzowaną osobą na świecie. Pozostań blisko domu i na pierwszym miejscu postaw sprawy rodziny. Niewskazane są forsowanie się i nadmierne wydatki. Pełnia Księżyca 19 sierpnia wpłynie na twoją zawodową karierę – zakończy się jakiś znaczący etap. W tym okresie zachowaj szczególną ostrożność w działaniach, bo te podjęte pod wpływem chwili mogą obrócić się przeciw tobie. Niemniej to właśnie pod takimi gwiazdami dzieją się rzeczy wspaniałe i zgodne z przeznaczeniem.

5/12

Horoskop na sierpień 2024

STRZELEC 23.11–21.12

W sierpniu wyruszysz na nowe terytorium, niezależnie od tego, czy będzie to podróż do odległych miejsc, czy też podjęcie kroków, które otworzą nowy rozdział twojego życia. Czy będzie bezproblemowo? Nie. Czy będzie warto? Tak. Nie ma wzrostu bez zmian – banał, ale to prawda – powtarzaj to sobie jak mantrę, a kto wie, jak daleko możesz zajść. Okres około 19 sierpnia zaskoczy cię tym, co nowe, inne, zaskakujące, dlatego musisz zachować otwarty umysł, aby dostosować się do rozwoju wydarzeń.

6/12

Horoskop na sierpień 2024

KOZIOROŻEC 22.12–20.01|

W sierpniu uwolnisz w sobie supermoce. Nie tylko napięty program, ale i nieprzewidziane sytuacje mogą wymagać od ciebie przejęcia kontroli. Jeśli będziesz podróżować, być może zachęci cię to do rozważenia przeprowadzki za granicę i (lub) do zmiany stylu życia. W okresie od 5 do 28 sierpnia będziesz potrzebować czasu nie tylko po to, żeby spełnić marzenia, ale też, żeby dotrzeć z punktu A do B (chodzi zarówno o pokonywanie odległości, jak i zrozumienie pewnych spraw). Okres około 19 sierpnia jest najtrudniejszy, jednak ma potencjał, by zmienić twoje życie.

7/12

Horoskop na sierpień 2024

WODNIK 21.01–19.02

Co za miesiąc! Uran, przebudziciel i rewolucjonista, zachęci cię do robienia czegoś nowego. Zapnij pasy i przygotuj się na szaloną jazdę. Ta prognoza może się nie podobać tym, którzy mają nadzieję na spokojny sierpień, ale jeśli dokucza ci rutyna i stagnacja, zmiana będzie równie dobra co odpoczynek. Pełnia Księżyca w Wodniku (19 sierpnia) ma największą moc i to, co wydarzy się w tym okresie, oraz decyzje, które podejmiesz, będą znaczące. Możesz również zrozumieć, że istnieje związek pomiędzy wydarzeniami z początku lutego i obecnymi. Twoje plany się urzeczywistnią.

8/12

Horoskop na sierpień 2024

RYBY 20.02–20.03

Twój wzrok jest skierowany ku przyszłości, bez względu na to, czy przygotowujesz się na najbliższe wydarzenia, czy też działania, które podejmujesz, wymagają czasu, aby ujawnić swój potencjał. Od 5 do 29 sierpnia Merkury pozostanie w retrogradacji, co może sprawić, że dotrzymanie terminów będzie trudne – miej pod kontrolą harmonogram swoich zajęć. W tej sytuacji godne polecenia są podróże sentymentalne. Ponowne spotkanie z kimś z przeszłości lub nawet pojednanie mogą okazać się powodem, dla którego ten miesiąc jest tak wyjątkowy, chociaż około 19 sierpnia szykuj się na nieplanowane wydarzenia.

9/12

Horoskop na sierpień 2024

BARAN 21.03–20.04

5 sierpnia Merkury wejdzie w retrogradację, więc przygotuj się na opóźnienia i utrudnienia, zwłaszcza jeśli planujesz podróż, prowadzisz negocjacje biznesowe lub podpisujesz umowy. Uważaj, co mówisz, nieporozumienia i błędne informacje mogą cię spowolnić i oddalić od miejsca, do którego chcesz dotrzeć. Druga połowa miesiąca nie będzie łatwa, ale oszczędzisz sobie wielu kłopotów, nie wywierając presji na ludzi i bieg zdarzeń. Zwłaszcza w pełnię 19 sierpnia powstrzymaj się od impulsywnych komentarzy. Dopiero pod koniec miesiąca sprawy ruszą do przodu. Pamiętaj, że milczenie bywa złotem.

10/12

Horoskop na sierpień 2024

BYK 21.04–20.05

Coś dla ciebie ważnego dobiega końca. Natomiast w kalendarzu jest już zapisane wyjątkowe i zmieniające życie wydarzenie. Tak czy owak, kiedy sierpień się skończy, sprawy będą wyglądać zupełnie inaczej. Dla niektórych Byków nowy członek rodziny – dzięki narodzinom lub małżeństwu – może być powodem wielkiej radości, chociaż przy połączonym wpływie Urana i pełni Księżyca (19 sierpnia) mogą się również pojawić kontrowersje. Tym, co pomoże ci wykorzystać te przełomowe wpływy gwiazd, jest umiejętność rozpoznania, kiedy zaryzykować, a kiedy się powstrzymać.

11/12

Horoskop na sierpień 2024

BLIŹNIĘTA 21.05–21.06

Bliźnięta kwitną dzięki ruchowi i zmianom, zwłaszcza kiedy to ty decydujesz o tym, dokąd zmierzasz i co robisz. W sierpniu chodzi jednak o to, co nieplanowane i niezbadane. Brzmi jak dobra zabawa? W większości przypadków osoby, które spotkasz, i to, czego doświadczysz, przyniosą ci radość, ale istnieje możliwość, że w połowie miesiąca napotkasz problem. Nic wielkiego, szybko sobie z nim poradzisz, ale jeśli będziesz podróżować albo utrzymywać liczne kontakty towarzyskie, musisz się liczyć z nagłymi i niespodziewanymi sytuacjami. Po 28 sierpnia komunikacja z innymi się poprawi, a ludzie znów zaczną się z tobą zgadzać lub przynajmniej będziecie się nawzajem rozumieć.

12/12

Horoskop na sierpień 2024

RAK 22.06–22.07

Jeśli tylko masz wolny czas, sierpień będzie wspaniały. To miesiąc, w którym możliwości pojawiają się nagle, a decyzje podejmowane w ostatniej chwili okazują się trafne. Korzystaj z wszelkich przypadkowych wydarzeń. Trudności powstają, kiedy bierzesz na siebie zbyt dużo obowiązków i oczekujesz, że wszystko zadziała jak w zegarku, ale to nie jest tego rodzaju miesiąc. Jeśli wybierasz się w podróż, dobrze ją zaplanuj i nie zostawiaj pakowania się na ostatnią chwilę, bo Merkury w retrogradacji lubi robić komunikacyjne psikusy. Musisz szybko podejmować decyzje i przystosować się do gwałtownych zmian planów. Ale przecież lubisz taki rollercoaster.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze