fbpx

8 sposobów na wyrażenie miłości

8 sposobów na wyrażenie miłości
123rf.com

Maj, to najlepszy miesiąc na zakochanie. A jeśli zakochanie już za nami, to maj jest świetnym miesiącem, by trochę tej miłości pookazywać sobie i innym.
1. Bądź dobry dla siebie i innych, a inni odpowiedzą w ten sam sposób. Wypisz co najmniej 7 cech i talentów, które u siebie cenisz i pamiętaj o nich każdego dnia.

2. Napisz list miłosny do ukochanego, wyślij pocztówkę bez powodu do swojej przyjaciółki i powiedz jej, jak ważna jest dla ciebie.

3. Stwórz w swoim domy „kącik spokoju”, który równie dobrze możesz nazwać „strefą miłości”. To ma być miejsce wysprzątane, bez walających się gazet i papierów, miejsce spokoju, gdzie możesz usiąść sama lub z ukochaną osobą i odpocząć.

4. Zasadź kwiatki: w ogródku lub na balkonie, podlewaj je i pielęgnuj z miłością, a odpłacą ci z nawiązką.

5. Pamiętaj o śmiechu, rozśmieszaj innych, sama dużo się śmiej, oglądaj zabawne filmy, wysyłaj ludziom zabawne zdjęcia. Śmiech to zdrowie.

6. Znajdź czas na wysłuchanie ukochanego, przyjaciółki, mamy czy sąsiadki. Okaż serdeczność i wyrozumiałość, ale przede wszystkim wysłuchaj.

7. Popatrz na swojego partnera z miłością. Ile czasu jesteście razem? Ile wspólnie przeżyliście? Czy zawsze to doceniasz? Jeśli nie, okaż mu swoją miłość i czułość właśnie w maju.

8. Idź na obiad w romantycznej scenerii, daj się zabrać do nowej kawiarni albo winiarni, pozwól się obsłużyć, jak najwięcej relaksu w maju to idealny wstęp do wakacji.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze
?>