Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

2 lipca 2016 in Moda i uroda by redakcja

Casualowe torby Sabriny Pilewicz

Trzy modele dużych toreb z nowej kolekcji „La Donna È Mobile”, to idealne everyday bags, czyli torby, które towarzyszą nie tylko podczas wielkiego wyjścia, ale także w pracy, naspotkaniach czy wakacjach.

Najbardziej rozpoznawalnymi torebkami marki Sabrina Pilewicz są wieczorowe kopertówki. Znamy je ze zdjęć na czerwonym dywanie, które często pojawiają się w prasie oraz mediach społecznościowych. Jednak w szerokim asortymencie projektów bardzo ważną rolę pełnią duże torebki na co dzień, w których pomieścimy wszystkie najbardziej niezbędne przedmioty.

Sabrina Pilewicz_sassari_fuksja_1100PLN
Pierwszą z nich jest SASSARI o nieoficjalnej nazwie #bucketbag. To miękka torebka-worek wzbogacona o charakterystyczną dla marki architektoniczną podstawę w kształcie ośmiokąta, która nadaje jej stabilność. Torebka ma dwa odpinane paski różnej długości, dzięki którym możemy trzymać ją w dłoni lub przewiesić przez ramię.

Sabrina Pilewicz_olbia_granat_1150PLN (2)

Kolejna to OLBIA – pierwszy miękki #shopperbag w historii marki. Jest to duża casualowa torba bez usztywnień, jednak nie można jej oceniać po prostej formie – to torebka, która zaskakuje detalami i uzależnia swoją funkcjonalnością. Wewnątrz znajduje się praktyczny zatrzask na magnes oraz zaczepy na odpinany pasek.

Sabrina Pilewicz_nouro_taupe_850PLN (2)

Ostatnią jest NUORO via #dailybag – torebka w wersji midi, która doskonale sprawdza się jako „everyday bag”. Jej długi odpinany pasek pozwala nosić ją przez ramię (cross body). Z przodu torebki znajduje się kieszeń z praktyczną klapą zamykaną na magnes, zaś z tyłu wyjątkowa przegródka, wykończona fiszbiną, która pozwala na łatwy dostęp do zawartości.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI