Casualowe torby Sabriny Pilewicz

Trzy modele dużych toreb z nowej kolekcji „La Donna È Mobile”, to idealne everyday bags, czyli torby, które towarzyszą nie tylko podczas wielkiego wyjścia, ale także w pracy, naspotkaniach czy wakacjach.
Najbardziej rozpoznawalnymi torebkami marki Sabrina Pilewicz są wieczorowe kopertówki. Znamy je ze zdjęć na czerwonym dywanie, które często pojawiają się w prasie oraz mediach społecznościowych. Jednak w szerokim asortymencie projektów bardzo ważną rolę pełnią duże torebki na co dzień, w których pomieścimy wszystkie najbardziej niezbędne przedmioty.

Sabrina Pilewicz_sassari_fuksja_1100PLN
Pierwszą z nich jest SASSARI o nieoficjalnej nazwie #bucketbag. To miękka torebka-worek wzbogacona o charakterystyczną dla marki architektoniczną podstawę w kształcie ośmiokąta, która nadaje jej stabilność. Torebka ma dwa odpinane paski różnej długości, dzięki którym możemy trzymać ją w dłoni lub przewiesić przez ramię.

reklama

Sabrina Pilewicz_olbia_granat_1150PLN (2)

Kolejna to OLBIA – pierwszy miękki #shopperbag w historii marki. Jest to duża casualowa torba bez usztywnień, jednak nie można jej oceniać po prostej formie – to torebka, która zaskakuje detalami i uzależnia swoją funkcjonalnością. Wewnątrz znajduje się praktyczny zatrzask na magnes oraz zaczepy na odpinany pasek.

Sabrina Pilewicz_nouro_taupe_850PLN (2)

Ostatnią jest NUORO via #dailybag – torebka w wersji midi, która doskonale sprawdza się jako „everyday bag”. Jej długi odpinany pasek pozwala nosić ją przez ramię (cross body). Z przodu torebki znajduje się kieszeń z praktyczną klapą zamykaną na magnes, zaś z tyłu wyjątkowa przegródka, wykończona fiszbiną, która pozwala na łatwy dostęp do zawartości.