1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Nowa kampania Topestetic z okazji 10. urodzin

Nowa kampania Topestetic z okazji 10. urodzin

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Wysoka jakość obsługi Klienta. Bezpłatne dostawy, zwroty i porady kosmetologiczne. Próbki dopasowane do naszych potrzeb w każdym zamówieniu. A co więcej – misja indywidualnego podejścia do pielęgnacji każdej skóry. To wyróżniki sklepu internetowego Topestetic, który w tym roku obchodzi swoje 10 urodziny! Co przygotował z tej okazji? Sprawdzamy!

Pamiętaj, jesteś wyjątkowa – nowa kampania Topestetic x Magdalena Różczka

W swojej najnowszej kampanii reklamowej sklep Topestetic pokazuje, że widzi i docenia wszystkie kobiety, bo każda z nas jest wyjątkowa.

W tej reklamie sklepu po raz kolejny wzięła udział Magdalenę Różczkę – aktorka, która już drugi rok z rzędu jest ambasadorką polskiej marki Topestetic.

W tym czułym, ciepłym filmie widzimy kobiety, które mimo różnego patrzenia na świat, mimo różnych życiowych ról, łączy jedno – wyjątkowość. I to udało się twórcom doskonale pokazać.

Oficjalna premiera odbyła się w przepięknych wnętrzach Oranżerii Królewskiej w Warszawie. Było to spotkanie łączące 10. urodziny marki Topestetic z premierą ich najnowszej kampanii.

10 lat sklepu internetowego Topestetic

Od 10 lat sklep Topestetic z pasją wychodzi do swoich Klientów oferując nie tylko wspaniałą selekcję kosmetyków, ale także wysoką jakość obsługi, miłą atmosferę, szybkie i darmowe dostawy, a także bezpłatne porady, których udzielają specjalistki w dziedzinie kosmetologii.

To wszystko przekłada się na sukces Topestetic, który potwierdzają nie tylko liczne nagrody i wyróżnienia, ale także tysiące opinii zadowolonych Klientów, które można znaleźć na takich portalach jak Ceneo czy Opineo.

Misją jest indywidualne podejście do pielęgnacji

Marka Topestetic bardzo poważnie traktuje pielęgnację skóry. Z tego powodu każda osoba ma możliwość skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej porady kosmetologicznej, w czasie której specjalistka przeprowadza wywiad i na jego podstawie pomaga dobrać kosmetyki do naszych indywidualnych potrzeb. W zespole Topestetic jest ponad 20 kosmetologów, którzy nieustannie się rozwijają i pracują z wielką pasją.

Topestetic doskonale wie, że każda skóra jest inna i ma inne potrzeby. Dlatego też oferta sklepu jest na tyle szeroka, że bez trudu coś dla siebie znajdą wszystkie typy i rodzaje skóry. Na topestetic.pl możemy wybierać z 180 wyselekcjonowanych marek zarówno tych światowych, jak i polskich – przykładem jest Biologique Recherche (w gabinecie Topestetic można także zapisać się na zabiegi tej marki), Medik8, Dermomedica, Jan Marini, Sesderma, Image Skincare, PCA Skin, Dermaquest, Beaute Pacifique i wiele innych.

Na topestetic.pl – oprócz bezpłatnych porad kosmetologów i szerokiej oferty wyselekcjonowanych kosmetyków wysyłka jest zawsze darmowa i ekspresowa, a do każdego zamówienia dodawane są przez kosmetologów indywidualnie dobrane próbki i prezenty.

Jeżeli chcielibyście indywidualnie i świadomie podejść do pielęgnacji i potrzeb swojej skóry to Topestetic jest idealnym miejscem dla was.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze