Konkurs GYALMO: Otul wiosnę kolorami -wyniki

GYALMO to marka, która odpowiada na potrzeby współczesnej kobiety – stylowej i praktycznej. Wygraj oryginalny wielofunkcyjny Szal Himalajski GYALMO w naszym konkursie na Dzień Kobiet!


GYALMO to pasjonaci piękna współczesnej kobiety – stylowej i praktycznej. Takie są również produkty GYALMO. Szal Himalajski to ozdoba, która na co dzień podkreśla w kobiecie to co królewskie przy zachowaniu wysmakowanej prostoty. To modny dodatek, ale i najlepszy towarzysz – ciepło otula oraz dodaje stylizacji ciekawego wyrazu. Teraz Szale Himalajskie w jednym z ponad 100 wzorów i kolorów możecie wygrać w naszym konkursie!

Laureatami konkursu są:

1. rysiwona
2. waybe
3. leoniu
4. kasiakaisa94
5. a.wietecha
6. adelao1
7. jagoda.inf
8. kuzia.ania
9. mariolafijalkowska
10. k_jawor
11. wicia2033
12. monikamalek6
13. a.michalska92
14. herbaciana
15. krybar
16. radoska01
17. klaudia.ruszala
18. g.wrobel3
19. alexx16
20. irmina.jach
21. mag_o
22. anita.barbara
23. iza_luiza
24. kasia2006222
25. agabulka1
26. moniczka_g1
27. agnieszka.mp
28. agnieszka.sz1986
29. basia841

30. mrozekkamila

Serdecznie gratulujemy i raz jeszcze dziękujemy za cierpliwość!

Szale GYALMO to dodatek dla kobiet, które podążając za aktualnymi trendami, chcą wyjść poza standard oferowany przez tak popularne sieci odzieżowe, produkujące na masową skalę, oraz będąc modnymi, zachować komfort noszenia na co dzień.

Nasze produkty z kolekcji MELANGE i ETNO to coś więcej niż szale – są najlepszym przyjacielem kobiety. Z jednej strony otulają, z drugiej zaś potrafią w prosty sposób podkreślić codzienną stylizację, jednym mocnym wzorem lub kolorem. To produkt, który ożywia i urozmaica w prosty i nienachalny sposób – to elegancja na co dzień, która nie wymaga wysiłku. Jest również idealnym uzupełnieniem garderoby, a najnowsze trendy kolorystyczne – w tych kolekcjach znajdziecie zarówno topowe kolory danego sezonu, jak i połączenia kolorystyczne, które wychodzą poza wszelkie standardowe koncepcje kolorystyczne.

Szale z kolekcji CASHMERE i COTTON to z kolei lekkość i elegancja. Tutaj mamy do czynienia z najwyższej jakości materiałami. Z jednej strony genialnie aksamitny kaszmir, jako luksusowy najcenniejszy materiał na świecie, w wyjątkowych wzorach, które stanowią swego rodzaju arcydzieła, często w pojedynczych egzemplarzach – wyjątkowe i oryginalne. Z drugiej strony bawełna, o satynowym połysku, niesamowicie nasyconych barwach i niezwykłej miękkości, obok której nie da się przejść obojętnie. Idealny dodatek, na który każdy zwróci uwagę.
ps_MINI_DSC2944_1024B

Weź udział w naszym konkursie i zostań prawdziwą GYALMO!

Jak wziąć udział w konkursie:

Opisz co Twoim zdaniem stanowi o pięknie kobiety, potrafi je wydobyć i na co dzień podkreślić to coś w kobiecie jeszcze bardziej.

Przewidujemy 30 nagród za najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi.

Nagrody to:

– 30 Szali Himalajskich z kolekcji GYALMO MELANGE (wartość nagrody 119 zł) lub GYALMO ETNO (wartość nagrody 139 zł). Wygrane szale będzie można wybrać z aktualnej oferty kolorów i wzorów na stronie sklepu internetowego GYALMO.COM

 

Co trzeba zrobić?

1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 25.02.2016 – 10.03.2016
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy „Konkurs GYALMO: Otul wiosnę kolorami” w tytule maila.

 

Do 8.03 marca z kodem rabatowym PrezentOdGyalmo&Zwierciadlo otrzymacie 10% zniżki na zakupy w sklepie GYALMO.COM. Zniżka obejmuje całą ofertę w sklepie i nie łączy się z innymi promocjami oraz wyprzedażą.