1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Energetyczny dodatek

Idealna na zakupy, spacer, piknik czy plażę. Zastępuje materiałowe torby lub reklamówki- nowa torba typu shopper (wygląda trochę jak koszyk). Nazywa się bardzo patriotycznie: Polka. Zaprojektowana przez młodą polską designerkę Darię Burlińską.

To świetny design. Prawdziwa wygoda (ile rzeczy się w niej zmieści), modne energetyczne kolory. Torba jest także ekologiczna. Wykonana z tworzywa sztucznego, które w 100% podlega recyklingowi. Łatwo o nią dbać.

Jest wystarczająco duża żeby, pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze, a nawet te mniej potrzebne rzeczy (w tym laptop), a dzięki zastosowanej perforacji (wzór „polka dot”, od którego zaczerpnięta została nazwa) jest jednocześnie lekka i wygodna. Przypadnie do gustu wszystkim mamom, które zawsze muszą zabrać mnóstwo „drobiazgów".

Polka jest ładna i praktyczna. Będzie dostępna w kolorze pomarańczowym, żółtym, granatowym, miętowym i różowym. Do kupienia od maja w internetowym sklepie . Cena to 180zł. Już wkrótce w ofercie moimio znajdzie się ponadto cały wachlarz akcesoriów do niej: uchwyt do roweru, dekoracyjne przypinki i piankowy organizer.

Warto wspierać kolejną bardzo fajną polską inicjatywę i polski design.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze