1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Cudów nie ma. Jest nauka. Tak wynika z doświadczeń

W najnowszej kampanii Health Labs Care oddało głos kobietom korzystającym z suplementów diety. (Fot. materiały partnera)
W najnowszej kampanii Health Labs Care oddało głos kobietom korzystającym z suplementów diety. (Fot. materiały partnera)
Dla Health Labs Care najważniejsze jest to, co wynika z doświadczeń. Dlatego w swojej najnowszej kampanii marka w pełni oddała głos kobietom korzystającym z suplementów diety. Nina – jedna z użytkowniczek, odpowiedziała na pytania innych kobiet i dzięki temu poznaliśmy jej historie o włosach jak z reklamy szamponu, zachwytach męża, fryzjera i koleżanek z pracy oraz naukowym sposobie na dobre samopoczucie.

Kiedy pierwszy raz pomyślałaś, że może warto wypróbować suplementację ?
Jakieś dwa lata temu zauważyłam, że moja skóra nie wygląda już tak dobrze jak wyglądała w liceum czy chociażby na studiach. Mimo tego, że dbam o pielęgnację od zewnątrz i stosuję kremy i różne inne opcje nawilżania skóry, to widocznie czegoś jej brakowało, bo była sucha, nie błyszczała się i przez to źle się czułam bez makijażu. Wtedy zaczęłam czytać o pielęgnacji od wewnątrz i tak trafiłam na informację o kolagenie. Potem zaczęłam porównywać różne kolageny na rynku, czytać też opinie i tak zdecydowałam się na kolagen od Health Labs Care.

Dlaczego sięgnęłaś akurat po GlowMe?
Przeczytałam o nim bardzo dużo pozytywnych opinii i takich opinii, które wydawały mi się uczciwe i szczere.

Jak długo stosujesz GlowMe?
Od mojego pierwszego zakupu myślę, że minęło ok 1,5 roku.

Jakie efekty zauważyłaś?
Przede wszystkim moja skóra jest bardziej nawilżona i świetlista. Patrząc na ten efekt – wiem, że GlowMe na pewno zostanie ze mną na stałe.

W jaki sposób pielęgnujesz skórę?
Moja pielęgnacja opiera się przede wszystkim na jej dobrym nawilżeniu od zewnątrz. Stosuję różne kremy i sera, a okazjonalnie wykonuję również masaż twarzy. Wiem, że kondycja mojej skóry zależy od moich codziennych nawyków, dlatego też codziennie wypijam minimum 2 litry wody oraz używam kremów z wysokim filtrem UV.

Czy bierzesz GlowMe regularnie?
W stosowaniu GlowMe jestem bardzo regularna, ponieważ codziennie przyjmuję inne suplementy, które przechowuję w pojemniczku na lekarstw

Jak smakuje?
Według mnie GlowMe smakuje dobrze, nie mam żadnego problemu z codziennym piciem suplementu.

Polecasz ?
Już nawet poleciłam – mojej mamie oraz koleżankom.

Więcej doświadczeń o suplementach marki Health Labs Care znajdziecie na

Nina – od ok. 1,5 roku używa suplementacji GlowMe. (Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze