1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Spraw radość swoim bliskim na Gwiazdkę z prezentami od Braun

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Świąteczny czas sprzyja temu, aby po intensywnym roku w końcu spędzić czas ze swoimi bliskimi, odpocząć i kolekcjonować piękne wspomnienia. Wielu z nas z niecierpliwością oczekuje tego okresu. Chociaż wybór prezentów świątecznych zazwyczaj jest dla nas sporym wyzwaniem, wcale nie musi tak być. Aby mieć pewność, że prezenty zachwycą obdarowane osoby i móc w pełni cieszyć się świętowaniem, postaw na sprawdzone produkty do codziennej pielęgnacji, w roli prezentów.

Współpraca reklamowa

Gładka skóra nie tylko od święta – propozycje prezentów dla pań

Gładka skóra bez włosków to preferencja wielu Pań, którym z pewnością do gustu przypadnie urządzenie umożliwiające sprawną i szybką depilację w domowym zaciszu. Pierwszą propozycją od marki jest depilator mechaniczny Silk-épil 9 Flex, który dzięki elastycznej głowicy, dopasowuje się do konturów ciała, aby dokładnie usuwać wszelkie włoski, nawet te w trudno dostępnych miejscach.

Technologia MicroGrip zapewnia dokładniejszą niż wosk depilację, dzięki aż 40 pęsetom urządzenie wyłapuje nawet 0,5 milimetrowe włoski. Łatwiejszą depilację zapewni także specjalna technologia SensoSmart, która sygnalizuje, gdy ucisk depilatora na skórę jest zbyt mocny. Komfortowe stosowanie zapewnia smukły i ergonomiczny uchwyt, dodatkowo, depilator jest w pełni wodoodporny, dlatego z łatwością można korzystać z niego pod prysznicem.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Kolejna propozycja jest skierowana dla Pań, które poszukują efektu gładkiej skóry na długo. W portfolio marki znajduje się depilator IPL Braun Silk-expert Pro 5, który jest w pełni bezpieczny, szybki i wydajny. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest wykonanie zabiegów depilacji w komfortowych, domowych warunkach.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Depilator emituje aż 125 impulsów świetlnych na minutę, dodatkowo wyposażony jest w sensor kolorytu skóry SkinPro, który nieustannie odczytuje odcień skóry 80 razy na sekundę na poszczególnych częściach ciała i na tej podstawie automatycznie dostosowuje moc każdego błysku. Urządzenie może być stosowane na twarzy oraz ciele, wykrywa nawet drobne różnice w kolorycie skóry i na ich podstawie dobiera odpowiednio jeden z 10 poziomów intensywności.

Niezawodne urządzenia do pielęgnacji zarostu – propozycje prezentów dla panów

Wystylizowany, przycięty zarost, a może na gładko? Jest wiele sposobów na męski zarost, jednak ważne jest, aby urządzenie pomogło w zrealizowaniu zamierzonej koncepcji. Braun Series 9 Pro radzi sobie z zarostem skutecznie i delikatnie, niezależnie od tego czy jest on 1-, 3- czy 7 dniowy. Golarka przytnie włoski o długości nawet 0,5 milimetra, a specjalna technologia AutoSense dostosowuje moc pracy urządzenia do typu zarostu.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Samo urządzenie jest wygodne i ergonomiczne w codziennym stosowaniu. Obrotowa głowica o zakresie ruchu 40 stopni dopasowuje się do konturów twarzy, a precyzyjny przełącznik zapewnia maksymalną kontrolę i dokładniejsze golenie trudno dostępnych miejsc – na przykład szyi lub okolic nosa. Urządzenie jest w pełni wodoodporne i pracuje 60 minut po pełnym naładowaniu – jeżeli zabraknie mocy wystarczy 5 minut ładowania, aby dokończyć golenie. Opcja idealna dla Panów, którzy noszą się „na gładko”.

Trymer Braun Series X do doskonała propozycja dla Panów, którzy oczekują łatwych i szybkich rezultatów. Dzięki innowacyjnemu ostrzu 4D, zachowującemu ostrość do 6 miesięcy*, golenie jest dokładne, a jednocześnie delikatne dla skóry. Urządzenie jest idealne do stylizacji zarostu zarówno na sucho jak i na mokro, z użyciem pianki lub żelu. Zabieg śmiało można wykonywać pod prysznicem. Urządzenie zapewnia bezproblemowe przycinanie zarostu bez względu na poziom umiejętności – dzięki nasadkom, które są dostępne w długościach 1 mm, 2 mm, 3 mm i 5 mm, z łatwością uzyska się tę pożądaną. Braun Series X można używać także do pielęgnacji ciała – dzięki dołączonej do zestawu nasadce SkinGuard można bezpiecznie pielęgnować wrażliwe obszary takie jak pachwiny, klatka piersiowa i pachy.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

*W przypadku dwóch pełnych zabiegów golenia tygodniowo. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze