fbpx

Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów

Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów
Sukienka wzorzysta 649 zł (Fot. materiały prasowe)

Nowy sezon z marką Solar zapowiada się odważnie. Szeroka gama printów, nowe konwencje i kontrastowa kolorystyka. Co tej wiosny będzie modne? Sprawdźcie!

Kolorowe, bogate w etniczne akcenty modele, moc barw i wzorów, różnorodne fasony. Tworząc kolekcję Solar na sezon wiosna/lato 2020 projektantki wyruszyły w poszukiwaniu słońca i modowych tendencji; zręcznie powiązały niejednolite konteksty budujące kolekcję. Połączyły je dosłownie – wprowadzając patchwork czy eklektyczne mozaiki tkanin, tworząc modele komplementarne z tego samego materiału.

Delikatność szlachetnych tkanin przeciwstawiona została soczystym i nasyconym barwom; z kolei romantyzm i charakterystyczna dla niego naturalność współgrają z modelami utrzymanymi w sportowej estetyce.

Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów
Na zdjęciu: sukienka w kwiaty 649 zł; sukienka 449 zł; torebka 229 zł (Fot. materiały prasowe)
Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów
Na zdjęciu: sukienka beżowa 599 zł (Fot. materiały prasowe)

Sztuka łączenia

W nowym sezonie Solar prezentuje szeroką gamę odważnych printów. Marka zmienia konwencję – wzory o statusie klasyków uzyskały nowoczesną formę! Są przeskalowane, awangardowe, utrzymane w mocnej, kontrastowej kolorystyce. Modele z kolekcji świetnie odnajdują się w miejskich przestrzeniach, ale przede wszystkim w garderobie każdej miłośniczki trendów.

Mariaż mody i sztuki zauważalny jest w niemal każdym projekcie z kolekcji wiosna/lato 2020. Marka przenosi artystyczne inspiracje i graficzne nadruki na modele o architektonicznych fasonach przekuwając abstrakcyjne inspiracje w elegancką kolekcję.

Różnorodność barw, nadruków i tekstur daje nieograniczone możliwości dowolnego przeplatania modeli z kolekcji, które wspólnie tworzą spójne stylizacje. Tej wiosny Solar proponuje wzorowe połączenia pełne barwnych kontekstów.

Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów
Na zdjęciu sukienka wzorzysta 649 zł (Fot. materiały prasowe)
Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów
Na zdjęciu: sukienka w kwiaty 649 zł, sukienka żółta 649 zł, torebka 199 zł (Fot. materiały prasowe)

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze