Po co istnieją przyjaciółki?

Jeśli jesteś kobietą, jest duże prawdopodobieństwo, że trudno ci wyobrazić sobie życie bez przyjaciółki. Byłoby bardziej szare i dużo trudniejsze, prawda? Po co właściwie mamy przyjaciółki?
1. Przyjaciółka pomaga zobaczyć sprawy z innej perspektywy. Ma inne doświadczenia, albo te twoje ma już za sobą. Jest trochę podobna do ciebie, ale przecież odmienna. Jeśli dobrze ci życzy, jej inność jest dla ciebie skarbem.

2. Przyjaciółka pozwala odetchnąć od relacji z partnerem. Są sprawy, które porusza się z przyjazną kobietą, a nie z mężczyzną. Pewnie wiesz o czym mowa, prawda?

3. Przyjaciółka jak nikt inny cieszy się z twoich sukcesów. Wspiera i mówi, że jesteś super, gdy w końcu odważysz się zrobić to, co jest ci potrzebne do rozwoju.

4. Przyjaciółka pozwala ci czuć się czasem jak nastolatka. Wygłupianie się z przyjaciółką to frajda dla kobiecej duszy, która pragnie śmiechu i dokazywania.

5. Przyjaciółka słucha. O nim, że zapomniał o twoich urodzinach, o szefie, który jest wredny, o głupiej ciotce, która złym słowem zraniła, gdy miałaś sześć lat. I nie bierze za to 120 zł za godzinę jak psychoterapeuta :).