Cztery wymiary kobiecości: Amazonka, Hetera, Pośredniczka, Matka – test

Kiedy jednowymiarowa kobiecość już nam nie wystarcza, intuicyjnie chcemy zmiany.
To drzemiące w nas cztery boginie wzywają nas do niej. Każda kobieta może mieć dostęp do czterech odmiennych energii kobiecości jednocześnie. Rozpoznanie ich jest ważnym krokiem samopoznania i wskazówką do rozwoju. Wykonanie testu pozwoli ci dowiedzieć się jaką kobietą jesteś i jaką potrzebujesz się stać.

To od naszego „ego”, męskiego pierwiastka w nas kobietach, zależy stosunek do własnej kobiecej natury. Kobieca siła nigdy nas nie opuszczała, ale często nie czułyśmy jej, wątpiłyśmy w nią, przerażała nas. Zwalczałyśmy ją, blokowałyśmy, próbowałyśmy kontrolować, odseparować się od niej. Zdarzało się, że zdradzałyśmy siebie dla naszych mężów, dzieci, kochanków, ideologii. Przychodzi jednak moment, że zaczynamy uwalniać się od tego lęku. Kobiecość, jaką poznajemy w naszych matkach, ciotkach, babkach wydaje nam się często bezużyteczna, słaba, niepełna. Wtedy próbujemy szukać jej samodzielnie. Jedne z nas uciekają na przykład w rolę matki, strażniczki ogniska domowego, inne kobietę biznesu, feministkę. Jedne wyśmiewają potrzebę macierzyństwa jako iluzję stworzoną przez społeczeństwo, inne za nic mają ambicje zawodowe. Dlaczego? Bo każda z nas pod wpływem wychowania, własnych predyspozycji uzyskuje dostęp tylko do jednej, najwyżej dwóch wymiarów własnej kobiecości. Ale ta jedno czy dwuwymiarowość jest niewystarczająca. Kobiety, które tęsknią za pełnią, za mocą, potrzebują sięgać po swoją czterowymiarowość. Możemy być silne i twórcze jak Amazonka, pełne miłosnego żaru jak Hetera, współodczuwające i intuicyjne jak Pośredniczka i kochające jak Matka. Szerzej o boginiach przeczytasz w artykule „Moc kobiety – obudź w sobie cztery boginie”.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link