1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

Relacja z Targów GRA I ZABAWA ze strefą relaksu „Zwierciadła” i kącikiem dla najmłodszych „SENSU”

Zobacz galerię 15 Zdjęć
Ponad 10 tysięcy odwiedzających, 1650 gier planszowych w festiwalowej wypożyczalni, 5000 wypożyczeń, ponad 80 premierowych tytułów, 90 wystawców z Polski i zagranicy i moc wrażeń!

Ponad 10 tysięcy odwiedzających, 1650 gier planszowych  w festiwalowej wypożyczalni, 5000 wypożyczeń, ponad 80 premierowych tytułów, 90 wystawców z Polski i zagranicy i moc wrażeń! W AMBEREXPO zakończyły się 5. Targi GRA I ZABAWA, 13. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY, na których miesięcznik  ZWIERCIADŁO przygotował strefę relaksu oraz czytelnię dla rodziców. Natomiast w strefie miesięcznika SENS zorganizowanej wspólnie z marką TREFL, dedykowanej najmłodszym, emitowane były odcinki serialu Rodzina Treflików, a Treflik i Treflinka, bohaterowie animacji organizowali konkursy z nagrodami.

Dwa targowo-festiwalowe dni minęły jak w oka mgnieniu. Tu nie było miejsca na nudę,  bo w każdej minucie coś się działo: 16 turniejów, 11 mini-turniejów, mnóstwo konkursów z super nagrodami, bitwy komiksowe, pokazy układania kostek logicznych. Sercem imprezy była oczywiście GRALNIA, czyli 300 (zajętych non stop) stolików, przy których można było testować planszówki i karcianki. Uczestnicy lubiący wyzwania sprawdzali swoje możliwości i umiejętności w testach kompetencji wielorakich, testach uzdolnień plastycznych i podczas kreatywnych zabaw.

Miłośnikom dobrej książki, dedykowany był FESTIWAL CZYTAMY, podczas którego zaprezentowane zostały nowości wydawnicze, warsztaty, możliwość udziału w grach fabularnych i zabawach literowych oraz spotkania z autorami i ilustratorami.

Ekspozycji targowej towarzyszyła STREFA EDUKACJI: seminarium dla rodziców, pedagogów i nauczycieli pod patronatem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego oraz porady psychologiczne, konsultacje z zakresu diagnozy i terapii metodą Warnkego oraz warsztaty dla rodzin patchworkowych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze