fbpx

MAMA Gathering – holistyczny festiwal dla kobiet

Holistyczny festiwal dla kobiet MAMA Gathering
Festiwal MAMA Gethering w Dolinie Baryczy

4 dni relaksu połączonego z rozwojem osobistym w malowniczej Dolinie Baryczy? To kusząca propozycja nie tylko dla kobiet.

Aerial joga to jedna z atrakcji festiwalu MAMA Gathering

W ciągu czterech dni festiwalu MAMA Gathering (4-7 lipca) uczestniczki i uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad 170 wydarzeniach, których wspólnym mianownikiem jest holistyczne podejście do życia. Będzie można dowiedzieć się, czym jest ajurweda i medycyna chińska, na czym polega aromatoterapia i, co kryje się pod pojęciem terapii czaszkowo-krzyżowej.
W programie są wykłady i warsztaty dotyczące relacji i komunikacji bez przemocy, a także seksualności czy wsparcia okołoporodowego dla młodych rodziców. W gronie prowadzących są m.in. Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły oferującej kursy kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet, Natalia Grubizna, autorka najpopularniejszego polskiego bloga na temat sekspozytywnego stylu życia, Zosia i Dawid Rzepeccy, specjaliści od miłości tantrycznej oraz Agnieszka Stein, psycholożka, specjalizująca się w rozwoju dzieci.

Zero waste i eko-targ

W programie festiwalu Mama Gathering nie zabrakło też tematyki związanej z ekologią i dbałością o środowisko naturalne. Dlatego będzie można poznać tajniki robienia kosmetyków eko, a także wziąć udział w warsztatach zielarskich. Eksperci opowiedzą o zdrowym odżywianiu, a wegańskie dania będą serwowane w biokompostowalnych pojemnikach i naczyniach wielorazowego użytku. Na eko-targu pojawią się unikatowe produkty hand-made.

Nie tylko dla mam

Festiwal stworzony został z myślą o kobietach.
MAMA Gathering to miejsce i czas, w którym pomagamy kobietom odzyskać własną przestrzeń i balans, a także wymienić doświadczenia w gronie przeżywającym podobne perypetie.
mówi Marta Stoces, pomysłodawczyni festiwalu.

Niemniej podczas festiwalu nie będą się nudzić ani dzieci, ani panowie – zaplanowano również zajęcia dla mężczyzn (PAPAzone) i dzieci (KIDSzone).

Karnety już w sprzedaży

Karnety na cały festiwal, jak i karnety jednodniowe, bilety na zajęcia MAMAzone, a także noclegi oraz opiekę nad dziećmi i zajęcia w leśnej szkółce można wykupić na stronie mamagathering.pl

Festiwal MAMA Gathering, 4-7 lipca
Campus Domasławice w Dolinie Baryczy.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze