1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Kultura
 4. >
 5. NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi - „to najważniejsza płyta”.  Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej - „NOSOWSKA na tłusto” i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA.

Good Taste Production i Kayax zapraszają na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „BASTA”. Po nowym roku artystka odwiedzi Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk i Warszawę – bilety na te koncerty trafią do sprzedaży 15 października 2018 roku. Szczegółowe informacje dostępne na www.goodtaste.pl.

 

 • 8 lutego 2019 (piątek), godz. 20:00
Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław
 • 9 lutego 2019 (sobota), godz. 20:00
MCK, plac Sławika i Antalla 1, Katowice
 • 10 lutego 2019 (niedziela), godz. 19:00
Klub Studio, ul. Witolda Budryka 4, Kraków
 • 16 lutego 2019 (sobota), godz. 20:00
Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk
 • 27 lutego 2019 (środa), godz. 19:00
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Do zobaczenia na koncertach!

Regulamin wydarzeń dostępny na:

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze