1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Bold is Beautiful - przedstawiamy program charytatywny marki Benefit

fot. materiały prasowe marki Benefit
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Bold is Beautiful to program charytatywny marki Benefit, który wspiera lokalne Fundacje, by pomagać kobietom. W tym roku marka kosmetyczna z San Francisco inauguruje swój program również w Polsce.

W ramach akcji przez cały maj 100% wartości serwisów woskowania brwi wykonywanych w Brow Barch trafi do partnerskiej organizacji charytatywnej. W Polsce jest to Habitat for Humanity Poland - fundacja zajmująca się poprawą warunków mieszkaniowych i bytowych oraz pomocą prawną dla osób potrzebujących. Środki zebrane w ramach partnerstwa z Benefit zostaną przeznaczone głównie na pomoc kobietom, by mogły rozwijać się, wychowywać dzieci i być sobą!

„Jako miliardowa globalna marka kosmetyczna szukaliśmy sposobu, aby trwale i znacząco zmienić choć pewne obszary życia kobiet i dziewczyn. Stwierdziliśmy, że przecież od zawsze misją Benefit było wspieranie i dawanie kobietom sił!” - mówi Annie Ford-Danielson, Ambasadorka programu i córka oraz siostrzenica założycielek marki Benefit Cosmetics.
„U podstaw naszego DNA leży głębokie przekonanie, że uroda i piękno to coś więcej niż to, co na zewnątrz. Po dekadach pomagania kobietom wyglądać pięknie i czuć się pewnie stworzyliśmy program, pozwalający im być w 100% sobą – Bold is Beautiful.”
Od 2015 roku, czyli początku istnienia programu na świecie, Benefit zebrał już 16,5 mln dolarów na wsparcie lokalnych organizacji charytatywnych w krajach, w których jest prowadzony. W tym roku, dzięki m.in. przyłączeniu Polski do programu, marka planuje zebrać 6 mln dolarów w 21 krajach na całym świecie!

Jak możesz pomóc?

To proste! Przyjdź w maju do jednego z 39 Brow Barów Benefit w perfumeriach Sephora w całej Polsce i wykonaj serwis woskowania brwi! Możesz być pewna, że 100% wartości woskowania trafi na konto fundacji Habitat for Humanity Poland! Środki zebrane podczas akcji w całości wesprą działania Fundacji i pomogą w zapewnieniu jej podopiecznym godnych warunków bytowych i mieszkaniowych.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze