1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Daniel Craig powraca na Netflixa jako detektyw Blanc. Oto, co na razie wiadomo o filmie „Na noże 3”

Daniel Craig powraca na Netflixa jako detektyw Blanc. Oto, co na razie wiadomo o filmie „Na noże 3”

Kadr z filmu „Glass Onion. Film z serii „»Na noże«” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Kadr z filmu „Glass Onion. Film z serii „»Na noże«” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Detektyw Benoit Blanc powróci w swojej najbardziej niebezpiecznej sprawie. Trzeci film z serii „Na noże” trafi na platformę Netflix już w 2025 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga.

Daniel Craig porzucił rolę Agenta 007 na rzecz równie eleganckiego i szarmanckiego, lecz nieco bardziej dociekliwego detektywa Blanca. W 2019 roku, w filmie „Na noże”, badał on sprawę śmierci bogatego pisarza, którego wszyscy krewni byli podejrzani; trzy lata później zaś – w drugiej części zatytułowanej „Glass Onion. Film z serii „»Na noże«” – udał się na grecką wyspę, by rozwikłać kolejną zagadkę morderstwa i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych.

Teraz detektyw Benoit Blanc – a wraz z nim Daniel Craig – powraca, i to (jak obiecują twórcy) w swojej najbardziej niebezpiecznej sprawie. Rąbka tajemnicy uchylił na swoim Instagramie reżyser i scenarzysta serii Rian Johnson.

„Następna zagadka Benoita Blanca, kontynuacja »Glass Onion« i »Na noże«, nosi tytuł »Wake Up Dead Man«. Zaraz rozpoczniemy produkcję i jestem LEKKO PODEKSCYTOWANY” – napisał twórca.

Poza tytułem i rolą Craiga wiadomo jedynie, że film – tak jak druga część z serii – zadebiutuje na platformie Netflix. Premiera filmu „Wake Up Dead Man” zapowiadana jest na 2025 rok. Przypomnijmy, że część z 2019 roku wyświetlana była w kinach i zarobiła 312 milionów dolarów na całym świecie, przy drugiej i trzeciej zaś twórcy zdecydowali się na współpracę z Netflixem, który za prawa do obu produkcji zapłacił aż 450 milionów dolarów.

Na razie nie wiadomo, kogo poza Craigiem zobaczymy na ekranie, lecz patrząc na poprzednie części, możemy spodziewać się przynajmniej kilku znanych nazwisk. Z serią „Na noże” związani byli m.in. tacy aktorzy, jak: Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon (pierwsza część) czy Edward Norton, Kate Hudson i Dave Bautista (druga część).

O nowych szczegółach dotyczących trzeciej części z serii „Na noże” będziemy informować na bieżąco.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze