fbpx

Kiermasz w kawiarni Kępa Cafe

8 grudnia, od godz. 11.00, kawiarnia Kępa Cafe zaprasza na świąteczny kiermasz i pokaz filmu „Wilcza 11. Telepatrzydło”, a w niedzielę na spotkanie z „Fantazją”.
Będą rysunki/grafiki/książki/fotografie/płyty i różne inne fajne rzeczy – świetne pomysły na prezenty w niedużej cenie!

Udział w kiermaszu wezmą: Marcin Burbo, Gamid Ibadullayev, Jarek Kąkol, Wojtek Kwapisiński, Ksenia Uranova, Ania Płachecka, Dorota Chłosta-Mojecka i Ewa Okołowicz.

Około godz. 17.00 w sobotę rozpocznie się pokaz filmu Aleksandry Domańskiej pt. Wilcza 11. Telepatrzydło. Po projekcji dyskusja z reżyserką, poprowadzą ją Ola Różdżyńska i Marcin Radomski. Po niej spotkanie towarzyskie.

Niedzielę spędzimy z „Fantazją”.

20 grudnia w Sali Kongresowej odbędzie się polska premiera koncertu „Fantazja 2000”! Na nowy program złożą się utwory znanych kompozytorów muzyki klasycznej, takich jak Beethoven, Gershwin, Dukas, Respighi, Strawiński i inni. Wykonywaną na żywo muzykę ilustrować będzie projekcja animacji na ekranie kinowym. Z tej okazji w Kępa Cafe, 9 grudnia o godz. 11, wyświetlany będzie film Disneya.

Po animacji, przy akompaniamencie muzyki filmowej, dzieci będą rysować swoje marzenia. Dla naszych gości wylosujemy dwa podwójne zaproszenia na „Fantazję 2000”.
Szczegóły na blog.kepacafe.pl