1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Najlepsza architektura 2014

Najlepsza architektura 2014

mat. pras. plebiscytu POLSKA ARCHITEKTURA XXL
Zobacz galerię 10 Zdjęć

Grupa Sztuka Architektury już po raz siódmy zaprasza do podsumowania minionego roku! Głosowanie w Plebiscycie Polska Architektura XXL potrwa do 5 marca 2015 roku.

W tegorocznym plebiscycie o głosy walczy blisko 100 kandydatów! Nominacje przekonują, że rok 2014 był dla polskiej architektury czasem wielkiego urodzaju.  Realizacje podzielone są na trzy główne kategorie: kubatura, wnętrza i krajobraz. Ich prezentacje zebrane w specjalnych formularzach plebiscytowych znaleźć można na stronach głównych wortali należących do Grupy Sztuka:

  • sztuka-architektury.pl - obiekty mieszkaniowe oraz obiekty użyteczności publicznej
  • sztuka-wnetrza.pl - najciekawsze realizacje wnętrzarskie podzielone na części publiczną i prywatną
  • sztuka-krajobrazu.pl - realizacje z obszaru architektury krajobrazu w dwóch kategoriach: przestrzeń publiczna oraz ogrody prywatne.
W plebiscycie Polska Architektura XXL można głosować do 5 marca 2015 roku za  pomocą formularzy znajdujących się w dolnej części strony głównej wortali: www.sztuka-architektury.pl, www.sztuka-wnetrza.pl i www.sztuka-krajobrazu.pl. Zwycięzcy otrzymają specjalne dyplomy, a wybrani autorzy zostaną zaproszeni do wygłoszenia wykładów internetowych w ramach cyklu „Puls Architektury" w Warszawie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze