1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. W loftowym klimacie

W loftowym klimacie

</a> Loft Orientalny / więcej zdjęć w galerii
Loft Orientalny / więcej zdjęć w galerii
Zobacz galerię 3 zdjęcia
Lofty to oryginalne mieszkania charakteryzujące się przestrzenią i wysokim standardem, zwykle aranżowane w budynkach poprzemysłowych. Moda na lofty wciąż trwa i dotarła również do Polski.

Na warszawskim Mokotowie powstają właśnie lofty Woronicza Qbik - budowane  od podstaw, ale znakomicie oddające unikalny, industrialny klimat tradycyjnych loftów. Dwupoziomowe mieszkania o wysokich, sięgających prawie 6 metrów oknach oferują niezwykłe możliwości aranżacji. Doskonałą inspiracją mogą być dwa lofty pokazowe urządzone przez Justynę Smolec. Projektantka zaproponowała dwa, odmienne style: Industrial i Orient.

</a> Loft Orientalny / więcej zdjęć w galerii Loft Orientalny / więcej zdjęć w galerii

Mnie zachwycił loft industrialny – jego klasycznie loftowy, surowy klimat oraz niestandardowe rozwiązania aranżacyjne. Na poziomie antresoli (loft jest dwupoziomowy), w bibliotece, uwagę przykuwa wyjątkowy biały fotel - projekt słynnego projektanta dla Draide. Mebel, przypominający ludzką twarz, intrygująco stapia się z białą ścianą. Innym niezwykłym rozwiązaniem jest umieszczenie wanny w jednej z górnych sypialni, co nadaje pomieszczeniu intymny charakter.

Już niebawem powstaną kolejne 4 lofty pokazowe, dwa w stylu Art i Romantic oraz dwa kolejne lofty niespodzianki, które będą sygnowane znanym nazwiskiem ze świata mody.

Mieszkania w inwestycji będą gotowe do odbioru już w 2012 roku. Wszystkie lokale Woronicza Qbik charakteryzować będą przede wszystkim duże okna i proste formy. W znajdującym się na patio przeszklonym budynku znajdzie się fitness i siłownia dla mieszkańców. Na parterze od strony ulic  Racjonalizacji i Woronicza, powstaną kawiarnie,  restauracje i punkty handlowo - usługowe. To będzie naprawdę komfortowe miejsce do zamieszkania.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze