1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Świąteczny prezent dla prawdziwego mężczyzny

123rf.com
123rf.com
Co zrobić, by prawdziwy mężczyzna z gwiazdkowego prezentu cieszył się niczym małe dziecko?

Nadchodzące święta to czas wielkich przygotowań, których integralną częścią jest poszukiwanie idealnych prezentów dla naszych najbliższych. Wybór podarunku dla naszego partnera bez wątpienia zadaniem najłatwiejszym nie jest. Co zrobić, by prawdziwy mężczyzna z gwiazdkowego prezentu cieszył się niczym małe dziecko?

Strzelać każdy może?

Wielu mężczyzn bronią i strzelectwem pasjonuje się niemal od urodzenia. Być może to pierwotny instynkt łowcy, być może wpływ kultury. Faktem pozostaje jednak ogromna fascynacja bronią wszelkiego rodzaju. Nie każdy może przynależeć do kółka łowieckiego czy korzystać z prawdziwej strzelnicy, ale... wszyscy panowie mogą przecież wykazać się w czasie gry w paintballa, która jest alternatywą dla spragnionych przygód mężczyzn, a jednocześnie zapewnia dobrą rozrywkę w męskim gronie. Co więcej, taka „zabawa” jest doskonałym sposobem na integrację grupy oraz wyśmienitym treningiem.

Czy broń wykorzystywana w trakcie takich pojedynków jest legalna? Polskie prawo pozostawia miłośnikom gier wojennych sporo wolności. Podobnie jest zresztą w przypadku tych, którzy kupują broń mającą służyć do samoobrony. Pistolety gazowe lub te, które strzelają gumowymi pociskami – oto kolejne rodzaje broni, które wśród panów cieszą się wielkim powodzeniem.

„Artykuły tego typu są w pełni legalne i nie wymagają posiadania zezwolenia, choć trzeba oczywiście pamiętać, że mogą je posiadać tylko osoby pełnoletnie” – wyjaśnia Konrad Frątczak, e-commerce manager sklepu internetowego broń.pl.

Warto też zadbać o to, by z takiej broni bezpiecznie korzystać, nie narażając na „postrzelenie” przypadkowych osób.

Jak zostać mistrzem survivalu?

Choć panowie niechętnie przyznają się do swej fascynacji znanymi „twardzielami”, dla wielu z nich człowiekiem godnym naśladowania jest  . Ten niezwykły mężczyzna udowodnił, że nawet po poważnej kontuzji kręgosłupa można zadziwiać swymi sukcesami. Mistrz survivalu chętnie bierze udział w programach poświęconych trudnej sztuce przetrwania w ekstremalnych warunkach, a z jego porad chętnie korzysta wielu mężczyzn na całym świecie. Nic dziwnego, że i wykorzystywany przez Gryllsa sprzęt survivalowy staje się marzeniem wielu panów. Gerber Bear Grylls – specjalna seria tego sprzętu to komplet składający się z nie tylko ze składanego noża i krzesiwa, ale i wielu drobiazgów, dzięki którym przeżycie w ekstremalnych warunkach staje się możliwe. Dla wielu panów sprzęt taki już dawno stał się symbolem prawdziwego mężczyzny, zatem nawet na zwykłą wycieczkę za miasto chętnie zabierają ze sobą komplet przydatny „w razie problemów”.

Repliki broni, sprzęt do gier typu paintball czy ASG lub wyposażenie turystycznego plecaka, które pozwoli przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach - oto sprawdzone propozycje na świąteczny prezent, z którego największy twardziel ucieszy się jak małe dziecko. To jednocześnie sposób na to, by zgodnie z prawem zaspokoić typowo męskie pragnienie do posiadania broni i wykazania się prawdziwie męskim charakterem.

Wiadomości do artykułu dostarczyła firma Kolter, właściciel sklepów i  hobby4men.com. 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze