1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Poczuj ducha rewolucji: nowe pokolenie „the comforti-stas”

Zobacz galerię 8 Zdjęć
Kolekcja ECCO SHAPE to triumf tego, co wcześniej wydawało się niemożliwe do osiągnięcia – minimalistyczne w formie obcasy, które są nie tylko niezwykle wygodne, ale też stylowe. Na każdym kroku ECCO towarzyszy wyjątkowym kobietom, które kształtują nasz świat, oferując im innowacyjną technologię w postaci „magicznej” szpilki. Na sezon jesień-zima 2016/17 skandynawska marka powraca wraz z drugą odsłoną kolekcji SHAPE.

Miłośniczki chodzenia na obcasach z całego świata dołączają do rewolucji, zapoczątkowanej przez wprowadzenie kolekcji ECCO SHAPE. To ukłon w stronę potrzeb współczesnych kobiet, które wymagają coraz więcej od swojego obuwia, nie chcąc rezygnować ze stylu na rzecz funkcjonalności – i vice versa. Moda i komfort tworzą jedną harmonijną całość, a z tego wszystkiego wyłania się nowe i jedyne w swoim rodzaju określenie dla kobiecego pokolenia czyli „comfortistas”.

Rewolucyjny design
Filozofia ECCO jest prosta: forma powinna podążać za funkcjonalnością. Projekt obcasów z kolekcji ECCO SHAPE pokazuje oddanie innowacyjności we wszystkim, co tworzy marka. Buty zostały stworzone tak, by sprostać codziennym potrzebom kobiet nowoczesnych, pozostających w ciągłym biegu i kochających modę. Każda para posiada wyjątkową wkładkę obniżającą stopę w taki sposób, że obcas o wysokości 7,5 cm zyskuje dodatkowe 1,5 cm, co w efekcie daje 9-ciocentymetrową wygodną szpilkę.
Idealna forma
Pasja marki do przygotowywania skóry ma swoje odzwierciedlenie w całej kolekcji ECCO SHAPE. Każda cholewka jest stworzona z miękkiej skóry cielęcej i wyściełana wysokiej jakości skórą, co zapewnia niesamowity komfort i równocześnie ponadczasowy styl. Forma modeli butów sprawia, że od razu na myśl przychodzi charakterystyczny w swej prostocie skandynawski design, z którego słynie marka ECCO.
Skórzane dodatki do pary
Pełen niewymuszonej elegancji asortyment ekskluzywnych wyrobów skórzanych stanowi uzupełnienie kolekcji ECCO SHAPE. Każda współczesna kobieta znajdzie tam swoją wymarzoną torebkę, dopasowaną do jej stylu i skrojoną na miarę codziennych potrzeb. Torebka ECCO SP2 Medium Doctor’s Bag w wersji czarnej to synonim minimalizmu i nieuchwytnego określenia cool, niezależnie od tego jak zdecydujesz się ją nosić – na ramieniu albo w dłoni jako kopertówkę oversize. Ręcznie doszywane uchwyty są barwione metodą przyjazną dla środowiska. Kontrastująca z nimi, delikatna tłoczona skóra na zewnątrz i w środku torebki sprawia, że jej unikalna forma nabiera eleganckiego i niewymuszonego charakteru.
Połączenie klasycznego wzornictwa z zaskakująco miękką skórą ECCO Camelia to cechy wyróżniające czarną torebkę ECCO ISAN Crossbody i jej mniejszą wersję ECCO ISAN Small Crossbody, obie dostępne w kolorze głębokiego kobaltu. Fason ten można opisać jako współczesną wariację na temat stylu retro. Ponadczasowa linia ECCO ISAN charakteryzuje się wyrazistymi zapięciami z metalu, tworząc rozpoznawalny na pierwszy rzut oka design. Noś swoją torebkę na ramieniu lub swobodnie przerzuconą dla ujarzmienia eleganckiego looku!
Więcej informacji na

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze