1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Konkurs walentynkowy Pro Life & Madaga [wyniki konkursu]

Konkurs walentynkowy Pro Life & Madaga [wyniki konkursu]

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Tak jak w 2018 roku, tak i w tym firma FOR LIFE & MADAGA przygotowała dla swoich konsumentek nowe, wspaniałe kosmetyki. Z okazji Walentynek możecie wygrać jeden z 3-ech zestawów i przetestować je same.

Co trzeba zrobić? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „W jaki sposób na co dzień okazujesz miłość swojej skórze? Opisz nam swój najlepszy trik na ukojenie skóry”. Do wygrania są 3 zestawy kosmetyków marki FOR LIFE & MADAGA, składające się z kremu regeneracyjnego oraz maseczki regeneracyjnej.

KREM REGENERACYJNY HYDROOPTIMAL  - to półtłusty krem do pielęgnacji na dzień i na noc, opracowany specjalnie dla cery dojrzałej. Substancje aktywne, jakie posiada to zwiększona ilość nietłustego oleju naturalnego z dodatkiem lecytyny, olej z rokitnika, betaglukan oraz składniki nawilżające (NMF) zapewniające ochronę, zmiękczenie, odżywienie oraz utrzymanie wilgoci skóry. Pojemność 50 ml / cena 73 zł

MASECZKA REGENERACYJNA HYDROOPTIMAL zawiera składniki uspokajające w celu optymalizacji struktury skóry. W jej skład wchodzą składniki nawilżające (NMF), lecytyna, olej z rokitnika, kompleks witaminowy nawilżający, odżywiający oraz poprawiający strukturę skóry. Maseczkę aplikuje się jeden raz w tygodniu na 15 min, po czym zmywa. Po zabiegu skóra jest gładka, delikatna w dotyku i odprężona. Pojemność 18 ml / 32 zł

Więcej o samej marce dowiecie się na stronie , natomiast pisząc na adres zamowienia.forlife@gmail.com możesz zapytać o wysłanie darmowych próbek. Polecamy!

Co trzeba zrobić?

Odpowiedz na pytanie: „W jaki sposób na co dzień okazujesz miłość swojej skórze? Opisz nam swój najlepszy trik na ukojenie skóry”

Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl

W treści maila wpisz „Konkurs walentynkowy Pro Life & Madaga”

Na odpowiedzi czekamy w terminie: 14.02.2019 r.- 15.02.2019 r.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu

Nagrody trafią do autora najciekawszej odpowiedzi.

Laureaci konkursu: 

hanysa

brackaanna

almita

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze