1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Caterina-kolekcja super wiosenna

Caterina-kolekcja super wiosenna

Caterina, wiosna - lato 2012/więcej zdjęć w galerii
Caterina, wiosna - lato 2012/więcej zdjęć w galerii
Zobacz galerię 6 zdjęć
Wiosenno-letnia Caterina to prawdziwa rewolucja w tym sezonie! Zaskakuje spójnością, mnogością kolorów i niebywałą świeżością. Prostota, cała paleta barw i możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów, to podstawa filozofii najnowszej kolekcji marki.

Luksusowa marka Caterina od lat projektuje dla kobiet, jednocześnie inspirując się nimi. Na sezon wiosenno-letni przygotowała kolekcję, która jest inna niż wcześniejsze jej propozycje. Nietypowa, rewolucyjna i wyjątkowa! Jak kobiety… Ta kolekcja pozwoli kobietom w jeszcze bardzie ekspresyjny sposób wyrażać siebie.

Kolor to punkt wyjściowy dla tego sezonu i w kreacjach dominują barwy jak z tęczowej palety: żółty, pomarańczowy, kobaltowy, zielony i fuksjowy. W wiosenno-letnich stylizacjach zestawiamy je monochromatycznie albo dowolnie łączymy, miksując fantazyjnie.

W tym letnim kalejdoskopie nie mogło zabraknąć bieli, która przyjemnie chłodzi rozgorączkowane zmysły i stanowi kontrast do ostrych barw. W wersji Total reprezentuje nurt chłodnej elegancji. Pojawiają się również wyrafinowane i jakże lubiane przez kobiety! kolory ziemi: od prawie białego beżu po spopielałe brązy. I nieśmiertelna czerń – trudno wyobrazić sobie szafę bez jej udziału.

Tkaniny w tym sezonie, jak zawsze w kolekcjach marki, są najwyższej jakości i uwodzą luksusem. Jedwabny szantung, szyfon czy atłas to materiały, po które projektanci marki Caterina sięgali najczęściej. Nadają kreacjom lekkości i zwiewności. W kolekcji znajdziemy również wysokogatunkowe bawełny, chłodne lny i niezastąpione dżerseje i dzianiny. W tym sezonie zdecydowanie przeważa jednobarwność, wzory stanowią tylko ich uzupełnienie. Najczęściej to inspiracje drukami etnicznymi, w tym także wzorami zwierzęcymi i elementy graficzne – dalsza fascynacja latami 60.

Po długim okresie panowania rozbudowanych form do łaski powrócił minimalizm. Proste żakiety, ołówkowe spódnice, sukienki  dopasowane do sylwetki. Dzięki temu wszystko można łączyć i mieszać ze sobą.

Prostotę formy odnajdziemy również w kreacjach typu oversize. Tego typu modele pozwalają na warstwowe łączenie - nakładanie większych elementów na mniejsze. W  ten trend wpisują się przezroczyste szyfony i delikatne jak tiule dzianiny, które wręcz wymuszają  ubieranie kilku warstw.

Caterina, oprócz szerokiej gamy odzieży, oferuje jak zawsze luksusowe dodatki. Buty, torebki – to elementy garderoby, które najczęściej budzą u kobiet silne emocje, wręcz pożądanie... I nic w tym dziwnego, bo to właśnie te akcesoria „domykają” sylwetkę i powodują, że kobieta w pełni czuje się ubrana. W tym sezonie Caterina postawiła z jednej strony na na kolor, z drugiej na idealne dopasowanie dodatków do kolekcji. Buty są głównie na wysokich obcasach – w żadnych innych kobieca noga nie wygląda tak fascynująco i sexy. Caterina, jak żadna inna marka, dba nie tylko o wygląd, ale przede wszystkim o wygodę kobiecych stóp. Buty dzięki zastosowaniu wewnętrznej platformy są wygodne i nie meczą nóg.

Ascetyzm w modzie podkreśla jej wyrafinowany charakter. Im mniej, tym bardziej elegancko. Im prościej, tym bardziej stylowo. Prostota i możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów rozbudza wyobraźnię i pozwala na stworzenie niepowtarzalnego stylu. Stylu kobiety wyjątkowej.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze