fbpx

Est by eS – kobiecość odnaleziona

Prawdziwie kobiece projekty dla każdej z nas. Choć marka est by eS powstała w 2010 roku, to ja zetknęłam się z nią przy okazji kolekcji wiosna/lato 2012. I od razu mnie uwiodła.


Założycielką i projektantką jest Gosia Sobiczewska, absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Współpracowała z butikiem Polscy Projektanci. Przygotowywała kostiumy teatralne, prowadziła autorski blok wykładów w Międzynarodowej Szkole Wizażu i Charakteryzacji – FAM w Nicei. Przez cztery lata współtworzyła duet projektancki WoSo. Jej projekty to przełożenie kreacyjnych wizji na funkcjonalne prêt-à-porter. Moda dla tych z nas, które poszukują niebanalnych i intrygujących projektów do noszenia na co dzień.

Nowa kolekcja jest kobieca i swobodna. Znajdziemy tu spokojne róże, szarości, biele i błękity, ale i zdecydowany, wyrazisty kobalt czy ciemna, musztardową żółć. Mamy tu falbany, przezroczystości, nieoczywiste dekolty na plecach, dziewczęce kołnierzyki, kokardy. Mój numer jeden to przezroczysta pudrowa spódnica i ascetyczne tuniki z krótszym przodem i dłuższym tyłem.

Do kupienia i obejrzenia na stronie: www.estbyes.com, profilu na facebooku lub w internetowym butiku www.cloudmine.pl

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze