fbpx

Klaudyna Cerklewicz klasycznie

Klaudyna Cerklewicz klasycznie
fot. materiały prasowe

I choć młodzi projektanci przede wszystkim kochają eksperymentować, maja też często pokusę tworzenia mody klasycznej, niezwykle lekkiej i przeznaczonej do codziennego użytku. Wszystkim tym, którzy cenią sobie klasykę w oryginalnym wydaniu, polecam projekty Klaudyny Cerklewicz,
Klaudyna Cerklewicz Design to marka, która istnieje już od 5 lat. Krakowska projektantka tworzy modę niezwykle klasyczną, kobiecą a zarazem funkcjonalną. W swoich projektach łączy casual z elegancją, a w najnowszej kolekcji znaleźć można także zauważalne inspiracje rockowym stylem.

Wiosenno – letnia kolekcja Klaudyna Cerlkiewicz Design to połączenie kobiecości mody lat 60. z drapieżnością kreacji lat 80. Wszystko to podane w ultranowoczesnym wydaniu. Mamy więc rozkloszowane spódnice z podkreśloną talią – wykonane ze skóry, klasyczne szyfonowe bluzki i legginsy z błyszczącego, naśladującego skórę materiału. W kolekcji pojawiają się także seksowne krótkie topy oraz zmysłowe przezroczystości i punkowe ćwieki.

Kolorami, które dominują, są miękkie beże, malinowy róż oraz klasyczne biało – czarne zestawienia. Dzięki temu sylwetki autorstwa Klaudyny Cerklewicz są niezwykle płynne, kobiece i subtelne.