fbpx

Wygodna moda od Agi Jensen Design

Wygodna moda od Agi Jensen Design
fot. materiały prasowe

Moda wygodna, nonszalancka i ponadczasowa… Przyznaję, że mam słabość do niej. I mimo, że kocham eleganckie szpilki, to najchętniej chodziłabym cały czas w dresach, obszernych tunikach i miłych cardiganach. Stąd moja uwagę przykuły projekty Agi Jensen.
Agi Jensen Design to rodzima marka, która powstała w wyniku poszukiwania i inspiracjami związanymi z życiem w wielkim mieście. Jak zauważa sama projektantka i właścicielka marki, inspiracją do powstania marki były Dublin i Kopenhaga, a miejscem jej narodzin Warszawa.

Agi Jensen Design to przede wszystkim moda wygodna i wielofunkcyjna. To stroje, które świetnie potrafią się sprawdzić i zaadaptować w wielu sytuacjach. Kreacje Agi Jansen to zarówno sukienki, spódnice, topu, swetry. To także moda męska oraz dodatki uzupełniające garderobę.

Kolekcja wykonana jest z bawełnianej dresówki i utrzymana jest w neutralnej kolorystyce. Charakteryzuje ją prosta, architektoniczna wręcz forma, minimalizm. Ta zurbanizowana kolekcja – w sam raz do pracy i poza nią zarówno w wielkim jak i w mniejszym mieście!

Zobacz także: zegarki damskie złote