fbpx

„Chuć czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie” – rekomendacja

"Chuć czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie" - rekomendacja
materiały prasowe

Na rynku pojawiła się niezwykle odważna książka Ewy Wanat i Andrzeja Depko – o naszych doświadczeniach seksualnych, skrywanych fantazjach, o tym wszystkim co nas podnieca.

materiały prasowe

Na tę książkę czekaliśmy długo. W końcu była szefowa radia TOK FM, Ewa Wanat, i seksuolog Andrzej Depko, od lat prowadzili cieszącą się ogromnym powodzeniem audycję „Kochaj się długo i zdrowo”. Teraz wydali książkę, ale myli się ten, kto znajdzie w niej po prostu zapis ciekawych rozmów tej dwójki.

„Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie” to pozycja zupełnie inna, ale równie potrzebna, by zbudować wiedzę o życiu seksualnym Polaków. Książka dzieli się na dwie części. W pierwszej znajdziemy cztery wywiady z osobami, których upodobania seksualne śmiało można nazwać perwersyjnymi, choć statystyczny Polak-katolik określiłby je raczej „zboczonymi”. Dowiadujemy się, jakich gadżetów seksualnych używa przeciętny, choć ukrywający się ze swoimi fantazjami Kowalski, w jakich warunkach spotykają się swingersi i czy są kobiety, które lubią być traktowane przedmiotowo. Druga część to już rozmowa między Wanat i Depko – jak zawsze ciekawa i jak zawsze pod kątem „wszystko co chcielibyście się dowiedzieć o seksie a boicie się zapytać i chcielibyście, by ktoś wam to opowiedział normalnym ale też ładnym językiem”. Polecamy.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze