1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. AKADEMIA RUCHU - Rozwój poprzez pracę z ciałem i umysłem!

AKADEMIA RUCHU - Rozwój poprzez pracę z ciałem i umysłem!

Akademia Ruchu to wyjątkowe miejsce, w którym spotykamy się i zapraszamy ludzi z pasją.

To więcej niż tylko szkoła tańca i yogi. To przestrzeń, w której inspirujemy i wspieramy rozwój osobisty, zawodowy, ale także promujemy zdrowy, aktywny tryb życia. To u nas w przyjaznej atmosferze i profesjonalnie urządzonych salach treningowych, rozwiniesz swoje zainteresowania. Zrealizujesz skryte marzenia z dzieciństwa, uczęszczając na zajęcia z baletu, tańca współczesnego czy towarzyskiego. Odnajdziesz siłę i spokój oraz wzmocnisz swoje ciało w trakcie yogi, gimnastyki lub treningu personalnego. Pobudzisz zmysły, naładujesz się pozytywną energią i popracujesz nad sprawnością oraz kondycją.

Akademia Ruchu jest otwarta dla każdego. Oprócz zajęć ruchowych, fizycznych zapewnimy Ci relaks, poprawę samopoczucia i zdrowia. To wszystko osiągniesz dzięki medytacjom, Kundalini Yodze, a także masażom. Oferujemy, m.in. tajski, kamieniami czy naukę automasażu  U nas odzyskasz spokój, harmonię duszy, odpoczniesz i naładujesz baterie po wyczerpującym dniu. Bardzo starannie dobraliśmy kadrę nauczycielską, stawiając na wysokie kwalifikacje i wszechstronne przygotowanie metodyczne. Nasi instruktorzy potrafią przekazać zarówno swoją wiedzę, jak i rozbudzić entuzjazm i pasję. Oferujemy możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych.

Dodatkowo w Akademii Ruchu organizujemy szkolenia, m.in. dla nauczycieli yogi lub tańca, warsztaty taneczne, maratony, spotkania miłośników baletu. Z nami nie tylko możesz się rozwijać, ale także uzyskać profesjonalną wiedzę, umiejętności, które poparte certyfikatem ukończenia kursu pozwolą Ci prowadzić własne zajęcia.

Promujemy pracę nad ciałem i duszą nie tylko na miejscu w Akademii, ale także poprzez cykliczne wyjazdy. Zapewniamy atrakcyjny program, wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz komfortowe warunki i wyjątkowe miejsce wypoczynku.

Aktualne informacje o naszych działaniach znajdziesz na stronie:

Dane kontaktowe: Akademia Ruchu ul. Ruska 47-48 A 50-079 Wrocław tel. 71 793 29 38 info@akademiaruchu.com.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze