1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

KARUNA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Warszawie

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Szukasz skutecznych sposobów, które pomogą Ci przezwyciężyć trudności? Chcesz lepiej rozumieć siebie? Potrzebujesz inspiracji do zmiany i rozwoju swojego potencjału?

Proponujemy Ci: •    Psychoterapię •    Konsultacje, również psychoonkologiczne •    Terapię opartą na uważności MBCT •    Terapię tańcem i ruchem •    Coaching •    Warsztaty rozwojowe •    Wsparcie dla rodziców

Psychoterapia
Spotkanie terapeutyczne w atmosferze dyskrecji i szacunku, kiedy potrzebujesz: - wsparcia w trudnych sytuacjach, w kryzysie - pomocy w rozwiązywaniu konfliktów i budowaniu relacji - lepszego zrozumienia i radzenia sobie z emocjami

Ekspresja  i twórczość
Proponowane przez nas działania prowadzą do harmonii i równowagi między tym co wewnętrzne i tym co zewnętrzne. Rozwój rozumiemy jako proces, podczas którego dążymy do pełni zdrowia i naszego potencjału. Możesz tworzyć przestrzeń, w której rodzi się energia i możliwość ekspresji siebie.

Uważność
Pomaga rozwijać umiejętność bycia tu i teraz, poszerza świadomość ciała-umysłu-emocji. Badania naukowe pokazują, że uważność skutecznie redukuje stres i wspiera proces zdrowienia np.: osób z diagnozą depresji, nowotworu, SM i innych chorób somatycznych.

Coaching
Wydobywa i wzmacnia to, co w ludziach najlepsze. Służy do szukania rozwiązań i nabywania nowych umiejętności. Jest ofertą dla firm i osób indywidualnych.

Renata Mizerska
– psycholog, psychoterapeuta w procesie kształcenia w IITG w Krakowie, certyfikowany nauczyciel uważności MBSR i terapeuta MBCT. Wspiera osoby chcące się rozwijać, osoby doświadczające kryzysu w życiu osobistym i zawodowym. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię opartą na uważności MBCT, grupy wsparcia. Pracuje pod stałą superwizją. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Monika Szeliga
- pedagog, trenerka, psychoterapeutka w trakcie kształcenia w IITG w Krakowie - akredytacja European Association for Gestalt Therapy. Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, poradnictwo w sprawach wychowawczych. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami chorymi lub w sytuacji kryzysu. Prowadzi treningi asertywności, grupy rozwoju, treningi relaksacyjne oraz szkolenia z zakresu profilaktyki HIV i promocji zdrowia.

Anna Szyniszewska - psycholog, psychoterapeuta tańcem i ruchem, coach ICC, trener biznesu. Prowadzi terapię metodą DMT zapraszając do pracy ciało. Pracuje holistycznie. Ma doświadczenie z różnego typu trudnościami osobistymi jak i z problemem uzależnienia, nerwic, osobami w kryzysie. Prowadzi projekty skierowane na podnoszenie efektywności jednostki jak i całej organizacji, szkolenia, rekrutacje, AC, DC.

Karuna Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Warszawa  Informacje i zapisy:  Renata Mizerska tel. 531 195 465 Monika Szeliga tel. 534 591 740 Anna Szyniszewska
tel. 501 200 201

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze