1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kryształowe Zwierciadła

2012: galeria zdjęć z gali Kryształowych Zwierciadeł

Zobacz galerię 58 Zdjęć
Gala odbyła się 28 maja w ogrodach pałacu Królikarni w Warszawie. Uroczystość miała charakter wyjątkowy, ponieważ magazyn „Zwierciadło” świętował w tym roku swoje 55. urodziny.

Już po raz 17. magazyn „Zwierciadło” wręczył nagrody dla wybitnych osobowości świata nauki, kultury, sztuki i życia publicznego – Kryształowe Zwierciadła. 

Magazyn „Zwierciadło” po raz kolejny nagrodził ludzi dialogu. Nagrodę specjalną Kryształowe Zwierciadła otrzymał Janusz Głowacki, a statuetki Kryształowych Zwierciadeł 2012 trafiły do rąk Mai Komorowskiej, Leszka Możdżera i profesora Cezarego Szczylika.

Podczas Gali wręczona została także nagroda Kryształki Zwierciadła. Czytelnicy magazynu po raz piąty nagrodzili osoby młode, które mają już w swoim dorobku pierwsze interesujące projekty, pomysły, utwory i wciąż się rozwijają. W tegorocznej edycji wybrany został Piotr Orzechowski pianista i kompozytor, który gra i komponuje, z powodzeniem łącząc ze sobą jazz i muzykę klasyczną.

Z okazji 55-lecia magazynu tegoroczna gala Kryształowych Zwierciadeł miała wyjątkowy charakter i oprawę. Redakcja przygotowała dla gości prawdziwą ucztę kulturalną. Galę uświetnił występ Gaby Kulki i Moniki Borzym oraz Kayah, która zaśpiewała w akompaniamencie muzyków z Młodej Polskiej Filharmonii w kameralnym składzie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze