1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. NIVEA Baby przedstawia:  Mój Pierwszy Krem oraz limitowaną edycję NIVEA Baby & Disney

NIVEA Baby przedstawia:  Mój Pierwszy Krem oraz limitowaną edycję NIVEA Baby & Disney

Zobacz galerię 4 Zdjęcia

To była niesamowita podróż do świata dzieciństwa! 19. października w iście bajkowym klimacie, NIVEA Baby zaprezentowała nowości w pielęgnacji najmłodszych - NIVEA Baby Mój Pierwszy Krem, dla delikatnej i pełnej miłości, pielęgnacji całego ciała dziecka już od 1. dnia życia oraz limitowaną edycję linii NIVEA Baby z postaciami bajek Disney’a.

Spotkanie poprowadziły: Katarzyna Bogucka, PR Manager NIVEA oraz Izabela Trela, Brand Manager NIVEA. Panie zaprezentowały nowości oraz opowiedziały o wyjątkowych chwilach, które są częścią pielęgnacji dziecka.

„Pierwsze dni życia maluszka są pełne czułości, delikatnego dotyku, są wyjątkowe zarówno dla dziecka jak i rodziców”, mówiła Izabela Trela, Brand Manager NIVEA. „Z myślą o tej niezwykłej relacji powstał NIVEA Baby Mój Pierwszy Krem – do buzi, rączek i całego ciała. Wyjątkowa formuła kremu, nie tylko chroni skórę dziecka i wspiera jego naturalną barierę ochronną, ale także sprawdza się przy czułych masażach”.

NIVEA Baby Mój Pierwszy Krem uzyskał rekomendację Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Nie zawiera parabenów, alkoholu, barwników i olejów mineralnych, a jego bezpieczeństwo potwierdzone jest klinicznie i dermatologicznie.

 

Podczas konferencji premierę miała także limitowana edycja linii NIVEA Baby & Disney, stworzona z okazji 90-tych urodzin Myszki Miki.

„NIVEA Baby dołącza do życzeń z okazji święta Myszki Miki i wprowadza nową, limitowaną linię kosmetyków”, mówiła Katarzyna Bogucka, PR Manager NIVEA. „Mamy nadzieje, że od teraz kąpiele dzieci staną się jeszcze bardziej radosne i bajkowe.”

W skład limitowanej edycji NIVEA Baby & Disney wchodzą płyny do kąpieli, szampony do włosów oraz szampony i płyny do kąpieli 2w1 – zarówno do skóry normalnej jak i wrażliwej.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze